BLOG: Opravdu musí být muž u porodu?

Být se svýjm dítětem od jeho prvního nádechu, do svého posledního výdechu, to je sen každého milujícího rodiče - jak matky, tak otce.

BLOG: Jak se nejlépe naučit jazyk samostudiem?

Chcete se naučit nový jazyk, ale na jazykové školy nemáte peníze? Zkuste samostudium! Zde je pár typů, které vám ho usnadní!

BLOG: Pane prezidente...

Tak to máme za sebou. Předvolební šílenství skončilo, hlasy jsou sečtené a jisté je, že na Hradě bude dalších 5 let úřadovat Miloš Zeman. Výsledky byly velice těsné a volební účast rekordní. Je tedy vidět, že lidem záleží na tom, kdo nás jako národ bude reprezentovat. A já bych tedy na vás, pane staronový prezidente, měla pár proseb.

BLOG: Jak se včas zbavit milenky, když se vám nevěra vymkla z rukou?

Co může být horšího než strašidlo pod postelí? Strašidlo v posteli! Jakmile se vám tam dostane a zabydlí, je zle.

Nejběžnější předsudky cizinců o Češích

V zahraničí o Češích koluje mnoho předsudků a stereotypů. Zde jsou ty nejčastější z nich. Sami uvažte, zda na nás opravdu sedí, nebo ne.

BLOG: Kočkopes kolem přímé volby prezidenta ČR

Nepřímá volba prezidenta České republiky se "téměř" proměnila ve volbu přímou, ale bohužel v téhle tematice panuje jakási nesrovnalost, když se hromadně a zbrkle schvaluje legislativa, která vůbec nevytváří právní stát, ale jen výhody pro tzv. vyvolené.

BLOG: Vede hubnutí k lepší erekci?

Že mě baví žít, to není třeba z mé strany opakovat, stejně jako to, že tomu tak vždy nebylo. Můj příběh o tom, jak jsem došel až k jakémusi bodu zlomu a začal něco dělat se svou postavou.

BLOG: Důvody, proč by se měla zavést povinná vojna

Už od raného "jinošství" mám levou nohu o 3 cm kratší - díly tomu mám "křivou páteř" - "úhel dle Cobba 15 stupňů" - což podle všech regulí mělo stačit na "modrou" vojenskou knížku - tedy na status - nevoják - kripl.

BLOG: Jaké je vaše sebevědomí?

Rodíme se s dokonalým sebevědomím, které se formuje dětstvím a v dospělosti si jen potvrzujeme jak moc schopní a neschopní jsme. Sedí-li několik lidí u čtvercového stolu, tak má každý jedinec stejně veliký osobní prostor a má větší kontrolu nad jedinci sedící naproti. Výsledkem je zvýšená tendence soupeřit, jelikož čtvercový stůl poukazuje na nadřízené a podřízené - na sebevědomé a na ty, co trpí nízkým sebevědomím. Buď promluvíte, nebo se stanete podřízeným, protože jste měli stejné podmínky, jako jiní. V jaké roli jste vy?

BLOG: Být "pivařem" už není ostuda

Dnešní pivaři - kdo jsou a co vlastně chtějí?