BLOG: Jaké je vaše sebevědomí?

Rodíme se s dokonalým sebevědomím, které se formuje dětstvím a v dospělosti si jen potvrzujeme jak moc schopní a neschopní jsme. Sedí-li několik lidí u čtvercového stolu, tak má každý jedinec stejně veliký osobní prostor a má větší kontrolu nad jedinci sedící naproti. Výsledkem je zvýšená tendence soupeřit, jelikož čtvercový stůl poukazuje na nadřízené a podřízené - na sebevědomé a na ty, co trpí nízkým sebevědomím. Buď promluvíte, nebo se stanete podřízeným, protože jste měli stejné podmínky, jako jiní. V jaké roli jste vy?

BLOG: Být "pivařem" už není ostuda

Dnešní pivaři - kdo jsou a co vlastně chtějí?

10 typů lidí, které potkáte v kinech

Každý kinosál je jiný a přesto stejný. Platí to i o jeho návštevnících - všichni jsme lidé a všichni jsme jiní. Dává to smysl, že? Ani moc ne? Představte si tedy, že jdete do kina. První promítání velkého Hollywoodského trháku, který do kina přilákal (a během dalších pěti týdnů přiláká) velké davy lidí. Koho tedy můžeme v kině potkat? Kdo všechno nám tam bude dělat společnost?

BLOG: Reálné důvody, proč lidé chodí do swingers klubů

Je návštěva swingers klubu zpestřením sexuálního života páru? Toto je běžné klišé, které je v souvislosti se swingers používáno. Používají ho majitelé swingers klubů jako součást PR svých aktivit, protože jim generuje zisk. Používají ho páry chodící do swingers klubů, aby si nemusely přiznat smutnou pravdu o jejich sexuálním životě. Nebude však tak těžký úkol, tuto lež v tomto článku vyvrátit.

BLOG: Jsem nerd. Mám šanci na lásku?

Poslední dobou jsou celkem populární seriály "o nerdech", nebo řekněme o mužích, kteří jsou kapacitami ve svém oboru, ale jinak jsou poněkud sociálně neobratní a ani vzhledově moc "nepobrali".

BLOG: Vegetariáni, brzděte! Lidé jíst maso potřebují

Před časem jsem si povídala s člověkem, který žije s vegetariánkou, ač sám vegetariánem není. Ona debata mne přivedla k tomu, abych se znovu zamyslela nad svým postojem vůči vegetariánství. K přehodnocení nedošlo a můj názor zůstává stejný, jaký byl.

BLOG: Proč berou fotbalisté víc než doktoři?

"Jak můžou brát fotbalisti takový prachy? Umí jenom kopat do balonu a ještě jsou úplně blbý! Doktoři zachraňujou životy a maj prd…"

Dělají z nás smartphony ovce?

Všiměte si jedné věci: čím „chytřejší“ telefon, tím hloupější jeho uživatel.