BLOG: S ženskou emancipací se to nesmí přehánět!

Mám ve svém okolí spoustu mladých žen, které se dle mého názoru chovají jako blbky. A mám kolem sebe také mladé muže, kteří se chovají jako blbci. Dnes si povíme něco o přehánění.

BLOG: Hudba je doménou mužů!

Dovolím si rozvinout úvahu o tom, jak je vnímána láska k hudbě u obou pohlaví.

BLOG: Sex doma, nebo na veřejnosti?

Určitě to znáte. Je krásný den, jdete ruku v ruce se svojí polovičkou a najednou váš přepadne vlna vášně.

BLOG: Opravdu musí být muž u porodu?

Být se svýjm dítětem od jeho prvního nádechu, do svého posledního výdechu, to je sen každého milujícího rodiče - jak matky, tak otce.

BLOG: Jak se nejlépe naučit jazyk samostudiem?

Chcete se naučit nový jazyk, ale na jazykové školy nemáte peníze? Zkuste samostudium! Zde je pár typů, které vám ho usnadní!

BLOG: Pane prezidente...

Tak to máme za sebou. Předvolební šílenství skončilo, hlasy jsou sečtené a jisté je, že na Hradě bude dalších 5 let úřadovat Miloš Zeman. Výsledky byly velice těsné a volební účast rekordní. Je tedy vidět, že lidem záleží na tom, kdo nás jako národ bude reprezentovat. A já bych tedy na vás, pane staronový prezidente, měla pár proseb.

BLOG: Jak se včas zbavit milenky, když se vám nevěra vymkla z rukou?

Co může být horšího než strašidlo pod postelí? Strašidlo v posteli! Jakmile se vám tam dostane a zabydlí, je zle.

Nejběžnější předsudky cizinců o Češích

V zahraničí o Češích koluje mnoho předsudků a stereotypů. Zde jsou ty nejčastější z nich. Sami uvažte, zda na nás opravdu sedí, nebo ne.

BLOG: Kočkopes kolem přímé volby prezidenta ČR

Nepřímá volba prezidenta České republiky se "téměř" proměnila ve volbu přímou, ale bohužel v téhle tematice panuje jakási nesrovnalost, když se hromadně a zbrkle schvaluje legislativa, která vůbec nevytváří právní stát, ale jen výhody pro tzv. vyvolené.

BLOG: Vede hubnutí k lepší erekci?

Že mě baví žít, to není třeba z mé strany opakovat, stejně jako to, že tomu tak vždy nebylo. Můj příběh o tom, jak jsem došel až k jakémusi bodu zlomu a začal něco dělat se svou postavou.