13 podivných úkazů na českých diskotékách

Každý víkend nějaká ta party a když už se jich musíte i povinně účastnit, protože vám za to platí, tak si svůj pobyt musíte občas nějak zkracovat. Zvlášť, když už není moc lidí. Takže jsem si začala všímat, jak je to na každé akci úplně to samé. Pořád ti samí trollové... Ostatně, posuďte sami

BLOG: Nebaví mě být rodič. Kam mám vrátit dítě?

Žijeme ve spotřební době. V době se 14-denní zárukou spokojenosti. Náš život. Naše volby. Ponožka s dírou se nezašívá, koupí se nová. Vztah v krizi se neopečovává, nýbrž vyměňuje za jiný. Špatné dárky k Vánocům se dají vrátit a vyměnit za vhodnější.

BLOG: O antiekofašistech

Dneska jsem na facebooku viděla boží obrázek (a vy ho uvidíte ve velkém níže v článku), na kterém je pár tipů na to, jak můžeme každý sám jako jednotlivec bojovat s plastovým odpadem.

BLOG: S ženskou emancipací se to nesmí přehánět!

Mám ve svém okolí spoustu mladých žen, které se dle mého názoru chovají jako blbky. A mám kolem sebe také mladé muže, kteří se chovají jako blbci. Dnes si povíme něco o přehánění.

BLOG: Hudba je doménou mužů!

Dovolím si rozvinout úvahu o tom, jak je vnímána láska k hudbě u obou pohlaví.

BLOG: Sex doma, nebo na veřejnosti?

Určitě to znáte. Je krásný den, jdete ruku v ruce se svojí polovičkou a najednou váš přepadne vlna vášně.

BLOG: Opravdu musí být muž u porodu?

Být se svýjm dítětem od jeho prvního nádechu, do svého posledního výdechu, to je sen každého milujícího rodiče - jak matky, tak otce.

BLOG: Jak se nejlépe naučit jazyk samostudiem?

Chcete se naučit nový jazyk, ale na jazykové školy nemáte peníze? Zkuste samostudium! Zde je pár typů, které vám ho usnadní!

BLOG: Pane prezidente...

Tak to máme za sebou. Předvolební šílenství skončilo, hlasy jsou sečtené a jisté je, že na Hradě bude dalších 5 let úřadovat Miloš Zeman. Výsledky byly velice těsné a volební účast rekordní. Je tedy vidět, že lidem záleží na tom, kdo nás jako národ bude reprezentovat. A já bych tedy na vás, pane staronový prezidente, měla pár proseb.