Novinka Instagramu: Přibude samostatná aplikace pro nakupování

Jelikož patří Instagram k nejpopulárnějším sociálním sítím světa, je jasné, že se stále zdokonaluje. Na jakou novinku se mohou uživatelé těšit?

Apple chystá tři nové iPhony. Těšte se na vetší displeje!

Americká společnost Apple se chystá v brzké době uvést na trh tři nové telefony!

Projíždíte často před spaním sociální sítě? Tak pozor! Hrozí vám závažné zdravotní problémy

Rádi před spaním projíždíte sociální sítě? „Scrollování“ Instagramu v posteli je pro vás už každodenní rutinou? Tak to pozor, je to zdraví škodlivé!

Apple schválně zpomalil starší modely iPhonů! Je to pro dobro telefonů, nebo se jedná o marketingový tah?

Apple má na triku další malér. Po problémech s Face ID u iPhonu X, je tentokrát společnost obviňována z toho, že schválně zpomaluje starší modely iPhonů.

Nemáte s kým zajít na pivo? Nezoufejte! Nová aplikace vás spojí s lidmi, kteří půjdou rádi

Na pivo či na panáka zajde každý chlap rád. Ne vždy se ovšem na posezení najde ten správný parťák. Máte i vy problém s tím, že vaši kamarádi pořád nemají čas nebo je jejich partnerky prostě na „jedno“ nechtějí pustit? Žádný strach! Skupina mladých nadšenců smartphonů vymyslela novou mobilní aplikaci, která vám společnost do hospody najde sama.

BLOG: Co když nás technika zcela pohltí?

Nebude to trvat dlouho a přijde doba, kdy budou smartphony tak inteligentní, že je nebudeme moct vypnout bez jejich souhlasu. Tedy aspoň ne legálně. Trochu to připomíná téma eutanazie a vlastně to není daleko od pravdy. Hranice, kdy se stírá rozdíl mezi živou bytostí schopnou uvědomění si sebe sama a umělou inteligencí se stejnou dovedností, bude čím dál tenčí.

Dělají z nás smartphony ovce?

Všiměte si jedné věci: čím „chytřejší“ telefon, tím hloupější jeho uživatel.