Vondar Woman existuje! Je to bývalá vojačka a hvězda Instagramu s perfektním tělem

Její jméno je Alysia Macedo, má 29 let a živí se jako zubní asistentka. V minulosti byla tato kráska s tělem slavné komiksové postavy Vondar Wondar členkou americké armády. Nyní však sbírá slávu na Instagramu jako fitness modelka.

Nemáte čas na fitko? Poradíme, jak efektivně cvičit doma

Ne každý má kvůli pracovnímu vytížení čas na to, chodit do posilovny. Pravidelnost cvičení je však základ, který vás dovede k vysněné postavě. Přinášíme vám proto tři typy tréninků, které si můžete odcvičit kdykoliv a kdekoliv.

Fitness: Tréninkové metody a principy nejen pro začátečníky

Začínáte s cvičením? Nevíte jak na to? Nebojte, fitness trenérka Tereza Kalašová vám poradí ty správné tréninkové metody. Přiučit se mohou i ti pokročilí.

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Neuvěříte, z jaké "trosky" se vyklubal tento svalovec

Každý člověk může v životě spadnout na dno. Důležité však je umět vstát, rány oklepat a začít znovu. Američan Jay Maryniak bojoval řadu let s těžkou drogovou a alkoholovou závislostí. Už to vypadalo, že mu není pomoci. Nyní je však z muže zcela nový člověk. Z pohublého "feťáka" je hora svalů, která svým příběhem inspiruje mnoho lidí.

"Jste to, co jíte": 40 NEJ potravin pro zdravé tělo

Na sloganu "Jste to, co jíte" je spousta pravdy. Pokud chceme být zdraví a fit, tak bychom měli jíst zdravé potraviny. Že je zdravá strava nudná a málo pestrá? Kdepak! Je spoustu potravin, které můžeme zařadit do tzv. superfoods, což jsou potraviny, které jsou něčím výjimečné a třeba právě přínosem pro naše zdraví. Které to jsou?

Mýty ve světe fitness

Ráda bych vám sepsala pár poznatků a zkušeností, co mě během cvičení a lepšího stravování velice pomohly.