Chcete konečně zapracovat na svém těle? Pak už nikdy neříkejte tyto věty!

Už dlouhou dobu si říkáte, že začnete pořádně cvičit, ale posilovnu jste zatím viděli jen zdálky? Čím to je? Nejsou za tím tyto známé výmluvy?

Barbie z posilovny! Ruska s mohutnými svaly udivuje celý svět

Je jí teprve 20 let, má obličej jako panenka, ale tělo jako profesionální kulturista. Ruska Julia Vins si zamilovala posilování a za její svaly by se nestyděl ani Arnold Schwarzenegge či filmový Rocky Balboa.

90letý stařík vás překvapí! V posilovně předvedl neuvěřitelný výkon

Co plánujete v důchodu? Celodenní vysedávání v křesle nebo, pokud zdraví dovolí, stále aktivní život. Jestli plánujete spíše druhou možnost, podívejte se na devadesátiletého muže, jenž v posilovně předvedl neuvěřitelný výkon. Je důkazem toho, že věk je opravdu jen číslo.

Mark Wahlberg překvapil extrémním denním režimem. Takhle se udržuje v kondici!

Mark Wahlberg patří mezi nejžádanější herce Hollywoodu. Zároveň je to velký ranař, který neskutečně maká na své postavě.

I ve fitku se mohou dít dost zvláštní věci. Jen se podívejte na tuto mega vtipnou GALERII!

Do posilovny a fitness center se obvykle chodí cvičit. Občas se tam však dějí i úplně jiné věci!

4 chyby, které lidé dělají při cvičení kvůli lenosti!

Víte, kde neexistují žádné zkratky a odbočky od poctivé dřiny? V posilovně!

Sylvester Stallone (71) dokázal, že je stále Rambo! Podívejte se, jak si dává do těla v posilovně

Sylvester Stallone je prostě neuvěřitelný frajer. I v pokročilém věku je totiž ve výborné formě a jeho namakanou postavu mu budete závidět.

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Neuvěříte, z jaké „trosky“ se vyklubal tento svalovec

Každý člověk může v životě spadnout na dno. Důležité však je umět vstát, rány oklepat a začít znovu. Američan Jay Maryniak bojoval řadu let s těžkou drogovou a alkoholovou závislostí. Už to vypadalo, že mu není pomoci. Nyní je však z muže zcela nový člověk. Z pohublého "feťáka" je hora svalů, která svým příběhem inspiruje mnoho lidí.

Chcete se v posilovně vyhnout trapasu? Pak nikdy nedělejte tyto věci!

Chystáte se vůbec poprvé v životě do posilovny? Výborně! Dejte si ovšem pozor na to, abyste se mezi „fitness profíky“ pořádně neponížili

BLOG: Já a posilovna aneb Vztah, který trvá už dva roky

Jsou to přesně na den 2 roky, co jsem se odhodlal poprvé vejít do posilovny. A uvědomil jsem si, že na téma posilovna jsem ještě za celou tu dobu nenapsal ani jeden článek. V mnoha článcích jí sice zmiňuji, ale vždy jen okrajově. A tak dozrál čas se na téma já a fitko podívat trochu podrobněji.