4 chyby, které lidé dělají při cvičení kvůli lenosti!

Víte, kde neexistují žádné zkratky a odbočky od poctivé dřiny? V posilovně!

Sylvester Stallone (71) dokázal, že je stále Rambo! Podívejte se, jak si dává do těla v posilovně

Sylvester Stallone je prostě neuvěřitelný frajer. I v pokročilém věku je totiž ve výborné formě a jeho namakanou postavu mu budete závidět.

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Neuvěříte, z jaké „trosky“ se vyklubal tento svalovec

Každý člověk může v životě spadnout na dno. Důležité však je umět vstát, rány oklepat a začít znovu. Američan Jay Maryniak bojoval řadu let s těžkou drogovou a alkoholovou závislostí. Už to vypadalo, že mu není pomoci. Nyní je však z muže zcela nový člověk. Z pohublého "feťáka" je hora svalů, která svým příběhem inspiruje mnoho lidí.

Chcete se v posilovně vyhnout trapasu? Pak nikdy nedělejte tyto věci!

Chystáte se vůbec poprvé v životě do posilovny? Výborně! Dejte si ovšem pozor na to, abyste se mezi „fitness profíky“ pořádně neponížili

VIDEO: Stařík (90) válí v posilovně a dokazuje, že věk je jen číslo!

Co plánujete v důchodu? Celodenní vysedávání v křesle nebo, pokud zdraví dovolí, stále aktivní život. Jestli plánujete spíše druhou možnost, podívejte se na devadesátiletého muže, jenž v posilovně předvedl neuvěřitelný výkon. Je důkazem toho, že věk je opravdu jen číslo.

BLOG: Já a posilovna aneb Vztah, který trvá už dva roky

Jsou to přesně na den 2 roky, co jsem se odhodlal poprvé vejít do posilovny. A uvědomil jsem si, že na téma posilovna jsem ještě za celou tu dobu nenapsal ani jeden článek. V mnoha článcích jí sice zmiňuji, ale vždy jen okrajově. A tak dozrál čas se na téma já a fitko podívat trochu podrobněji.

BLOG: Jsou svalovci vylízaní?

Pokud mi něco dokáže opravdu pohnout žlučí, jsou to nesmyslné předsudky. Bohužel, naše společnost je jich plná až k prasknutí.

Sexy FOTKY Britney Spears: Roztažené nohy a nadupaný dekolt

Ačkoliv slavné Britney Spears už dávno není osmnáct, stále je to kočka, která nadchne především všechny milovníky modrookých blondýnek. Popová diva se v 35ti letech může pyšnit skvělou postavou, kterou dáva ráda na obdiv na sociálních sítích. Její fotografie z posiloven jsou hodně sexy!

ŠOKUJÍCÍ PROMĚNA: Z mladíka (15) se za dva roky stala hora svalů

Brad Willis je dnes již sedmnáctiletý kulturista, který před dvěmi lety náhodně navštívil fitness centrum. O posilování neměl tehdy ani ponětí. Nyní je z něj hora svalů, která se chce podobat slavnému Arnoldu Schwarzeneggrovi.

DRSNÉ VIDEO Z POSILOVNY: Stroj muži zlomil nohu

Návštěvník v indické posilovně chtěl zřejmě zamachrovat a na posilovací stroj si naložil několik závaží navíc. Frajeřinka ovšem skončila ošklivým úrazem.