Ta se toho nebojí: Lady Gaga se v novém dokumentu ukázala nahá!

Je známo, že zpěvačka a světová superhvězda Lady Gaga je kontroverzní umělkyně, která se nebojí šokovat. To, co předvedla ve svém dokomentu „Gaga: Five Foot Two“, však nikdo nečekal. Zpěvačka odhodila veškerý stud a k potěšení všech chlapů se ve filmu ukázala nahá!

To je pecka! Režisér Scorsese chystá film o slavném komiksovém padouchovi

Fanoušci komiksů, pozor! Režisér Martin Scorsese chystá samostatný snímek o postavě Jokera z Batmana. Na filmové plátno se tak vrátí nejoblíbenější komiksový padouch všech dob.

Fandové Star Wars, pozor! Světelný meč Luka Skywalkera je na prodej

A je to tady! Fanoušci kultovní série Hvězdné války mohou jásat. Originální světelný meč, který se používal při natáčení Star Wars: Nová naděje, je na prodej.

Captain America: Občanská válka má nový trailer

Podívejte se na nový trailer k filmu Captain America: Občanská válka. Očekávaná marvelovka má premiéru 5. 5. 2016. Připravte se vybrat si svou stranu – tým Stevea Rogerse nebo Tonyho Starka...

Pat a Mat ve filmu - v kinech od 31. 3. 2016

Dvojice „šikulů“ Pat a Mat se vrací na scénu, a to rovnou v celovečerním filmu pro celou rodinu!

Trailer k filmu Krotitelé duchů je tady!

Mezinárodní trailer k očekávanému filmu Krotitelé duchů je konečně tady! Podívejte se na něj. Film přijde do kin 28. července.

Smrtelné historky – povídkový trikový film o smrtonosné odvaze malých hrdinů

23. března vstoupí do kin nový trikový povídkový celovečerní film SMRTELNÉ HISTORKY režiséra Jana Bubeníčka. Ve filmu o smrtonosné odvaze malých hrdinů se vedle loutek a animovaných postav představí Jan Budař, Aleš Najbrt a ve své poslední filmové roli i Pavel Landovský.

Třetí díl úspěšné Série Divergence: Aliance jde do kin. Podívejte se na fascinující trailer.

Děj dobrodružného sci-fi filmu Série Divergence: Aliance, nabitého impozantními akčními scénami, pozoruhodnými záběry a nečekanými zvraty, sleduje dosud nejúžasnější dobrodružství Tris, „Čtyřky“ a jejich druhů poté, kdy se jim podaří utéct z Chicaga.

Jak básníci čekají na zázrak aneb Jak už básníci opravdu dospívají…

Legenda se vrací po 12 letech na plátna kin! Tentokrát básníci čekají na zázrak. Dočkají se?

Do kin míří romantická komedie "Jak se zbavit nevěsty": Tvůrci představují film v první upoutávce

Jak se zbavit nevěsty se v nové české komedii bude ptát Lenka Vlasáková, David Matásek, Andrea Kerestešová nebo Jana Švandová. Hlavní postavou bude moderní dynamická žena v podání Lenky Vlasákové, která bude řešit trable s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou. Romantická komedie Jak se zbavit nevěsty bude mít premiéru „v předvečer“ prvního máje, do kin půjde 28. dubna 2016.