12 FAKTŮ, které jste možná nevěděli o běhání!

Běh je snad ten nejpopulárnější sport vůbec. Je totiž velice jednuduchý a finančně prakticky nenáročný. Prostě stačít obout dobré tenisky, správně se obléct a vyrazit na trať. Běhat se dá navíc i za jakkéholiv počasí a opravdový fajnšmekři si dají nějaký ten kilometr i v mrazu.

BLOG: 12 kilo dolů. Jak se mi to povedlo?

Za půl roku se mi podařilo zhubnout přes 12 kg a nebylo to až tak těžké, jak jsem si myslel. Nejvíc se na tom podílí strava, stačí přidat trochu pohybu a hlavně se nenechat zlákat žádnými prášky a umělými doplňky stravy. Co všechno jsem musel změnit a zlepšit?

4 nejhorší věci, které můžete udělat po běhu

Běh se pro vás stal už rutinou, kterou s přehledem zvládáte? Neodradily vás ani chladnější podzimní teploty? Výborně! Dejte si ovšem pozor na některé věci, jenž děláte po běhu a mohou váš výkon zbytečně sabotovat.

5 typů lidí, které potřebujete, abyste opravdu zhubli

Vaše hubnutí není mnohdy jen o vás, ale o vašem okolí. Potřebujete proto pár typů lidí, kteří vás budou motivovat či vám pomůžou.

Nejrychlejší způsob hubnutí? Běhání!

Je možné pomocí pravidelného běhu zhubnout? 70 % lidí říká z vlastní zkušenosti, že ano.

BLOG: Běh jako nové náboženství?

Je určitě pravdou, že na běh a věci s tím spojené narazíte prakticky všude. Populárním slovním spojením "je to běh na dlouhou trať" počínaje a záplavou reklam konče. Běh se tak pro část společnosti stal novým náboženstvím.

Reklama