Jak často chtějí Češky sex? Číslo vás překvapí!

Sex by měl být příjemnou záležitostí pro oba dva. Ne vždy tomu tak je a často bývá problém na straně ženy. Jak často mají sex Češky?

Kolik důvodů mají ženy k předstírání orgasmu? Tomu neuvěříte!

Většina žen přiznává, že často předstírá orgasmus. Jaké k tomu mají hlavní důvody? To se rozhodli zjistit psychologové z amerického Kansasu. A jejich výsledky vás rozhodně nepotěší!

BLOG: Život s nymfomankou? Není o co stát

Troufám si tvrdit, že životním snem většiny mužů je potkat se s nymfomankou. Někteří pošetilci dokonce touží s nymfomankou žít.

GALERIE: Sexy kočky v bikinách vás naladí na léto

Léto nám klepe na dveře. Už za chvíli se všechny plovárny a koupaliště zaplní rozdováděnýma polonahýma kočičkama.

Proč si chtějí ženy po sexu povídat?

Nějakou dobu mne trápí (zajímá) pár věcí. Tak třeba proč si ženy po sexu chtějí povídat. V hodně statistikách a knihách a článcích a vtipech je to probírané téma. Ale třeba já osobně si chci po sexu lehnout a usnout. Možná se přitulit a usnout. Nejlépe se otočit k princi zády, aby mne objal a já chráněná usnula. Ani v nejmenším nemám chuť probírat nějaká témata - kočky, práce, jídlo, nákupy - prostě nic, píše blogerka Jana.

BLOG: Co ty ženský vlastně chtějí?

Co muž to individuum, chlapi se od sebe liší, některý v maličkostech, jiný je zcela "svůj", ale téměř na každém se najde něco, za co si zaslouží být milován. Každá žena vyznává jiné hodnoty, nicméně pojďme se v dnešním malém opusu podívat na to, co ženy na mužích z globálního hlediska přitahuje nejvíce, tedy TO co na mužích milujeme:

Sex je nejlepší věc na světe, říkají NOVÉ SEXUÁLNÍ PANENKY

Sexuální panenky pomalu začínají ovládat svět. Rusovlasá Harmony 2.0 dokonce už umí i mluvit, má několik osobnostních rysů a do svého majitele se dokáže i zamilovat.

GALERIE: Sexy holky s tetováním

GALERIE: Sexy holky s tetováním

Bikiny, alkohol a twerk: Takhle americké studentky vítají jaro

V Česku se o jarních prázdínách jezdí na hory. Američtí studenti však mají v plánu něco daleko mnohem zábavnějšího.Vyráží totiž na jeden velký mejdan do Miami či na prosluněnou Floridu.

Sexuální úchylky celebrit: Olizování podpaží i touha po krvi

I světové celebrity jsou jen obyčejní lidé a ani jim se nevyhnou různé sexuální úchylky. Přinášíme vám ty nejpikantnější z nich. Na čem slavní ujíždí v posteli a co je dokáže nejvíce rozpálit?