V Praze se otevírá první nevěstinec se silikonovými pannami. Jde o sex bez nevěry, láká zákazníky!

„Užijte si nezávazný sex s reálně vypadající pannou a přitom zachovejte věrnost své partnerce!“ Tak přesně na to v Praze láká nově otevřený nevěstinec, ve kterém se nenachází ženy, nýbrž pouze silikonové panny!

13 podivných úkazů na českých diskotékách

Každý víkend nějaká ta party a když už se jich musíte i povinně účastnit, protože vám za to platí, tak si svůj pobyt musíte občas nějak zkracovat. Zvlášť, když už není moc lidí. Takže jsem si začala všímat, jak je to na každé akci úplně to samé. Pořád ti samí trollové... Ostatně, posuďte sami

BLOG: Ozbrojování občanů? Ne každý to zvládne!

Asi nebude moc překvapivé, když napíšu, že téma snadnějšího ozbrojení občanů ČR je docela palčivou otázkou, která je takříkajíc "na pořadu dne".

BLOG: Pane prezidente...

Tak to máme za sebou. Předvolební šílenství skončilo, hlasy jsou sečtené a jisté je, že na Hradě bude dalších 5 let úřadovat Miloš Zeman. Výsledky byly velice těsné a volební účast rekordní. Je tedy vidět, že lidem záleží na tom, kdo nás jako národ bude reprezentovat. A já bych tedy na vás, pane staronový prezidente, měla pár proseb.

Nejběžnější předsudky cizinců o Češích

V zahraničí o Češích koluje mnoho předsudků a stereotypů. Zde jsou ty nejčastější z nich. Sami uvažte, zda na nás opravdu sedí, nebo ne.

BLOG: Kočkopes kolem přímé volby prezidenta ČR

Nepřímá volba prezidenta České republiky se "téměř" proměnila ve volbu přímou, ale bohužel v téhle tematice panuje jakási nesrovnalost, když se hromadně a zbrkle schvaluje legislativa, která vůbec nevytváří právní stát, ale jen výhody pro tzv. vyvolené.

BLOG: Důvody, proč by se měla zavést povinná vojna

Už od raného "jinošství" mám levou nohu o 3 cm kratší - díly tomu mám "křivou páteř" - "úhel dle Cobba 15 stupňů" - což podle všech regulí mělo stačit na "modrou" vojenskou knížku - tedy na status - nevoják - kripl.

Češi jsou nejméně zdravý národ světa, ukázal průzkum. Pivo nás ničí

To, že Češi milují alkohol a konzumaci nezdravých jídel, je známá věc. Pivo a svíčkovou odmítne opravdu jen málokdo. Průzkum Světové zdravotnické organizace však přichází se šokujícím zjištěním. Díky zlozvykům mezi které patří i kouření, je Česko zemí s nejhorší životosprávou planety!

Jak často chtějí Češky sex? Číslo vás překvapí!

Sex by měl být příjemnou záležitostí pro oba dva. Ne vždy tomu tak je a často bývá problém na straně ženy. Jak často mají sex Češky?

10 TYPŮ ŘIDIČŮ: Koho můžete na silnici potkat?

Ačkoliv nikdo nejsme pánem silnic, občas se mezi námi objeví jedinci, ze kterých stojí vlasy hrůzou. Ať jste řidič, cyklista anebo chodec, pojďte si připomenout, jaká úskalí na nás v provozu nemilosrdně číhají každý den.