Léto už je pomalu tady! Zde je TOP 5 vynálezů, které by mohly snadno ulehčit cestování

V roce 1946 vytvořil italský výrobce aut Piaggio dnes již kultovní skútr Vespa, který z jízdy po dvou kolech udělal trendy záležitost. Nyní se americká odnož společnosti Piaggio Fast Forward snaží přispět k příjemnějšímu cestování – a vymyslela malého modrého robota na kolečkách, který svého majitele následuje na každém kroku a vozí jeho věci.

Léto a doba dovolených se blíží! Zde je 5 tipů, jak ušetřit při cestách

Léto se pomalu blíží a turistická sezóna je tu cobydup. Patříte i vy mezi vášnivé cestovatele, ale máte omezený rozpočet? Podívejte se, na kterých položkách se dá ušetřit a poznávejte cizí kultury i s minimem financí.

Kočka z Despacita: Kdo je sexy brunetka z úspěšného megahitu?

Každé léto je obvykle ve znamení nějakého hudebního hitu. Tyto prázdniny patří jednoznačně písni Despacito od Luise Fonci a Daddyho Yankeeho, která se za pouhý měsíc stala doslova fenoménem a na YouTube drží rekord v počtu zhlédnutí. Slova tohoto hitu už zná nyní skoro každý. Kdo je však ta sexy kočka v klipu? My to víme!

GALERIE: Sexy kočky v bikinách vás naladí na léto

Léto nám klepe na dveře. Už za chvíli se všechny plovárny a koupaliště zaplní rozdováděnýma polonahýma kočičkama.

Letní dovolenou se vyplatí plánovat již teď

V posledních letech, kdy cestovní agentury čím dál více nabízejí last minute zájezdy za směšné ceny, si milovníci letního odpočinku navykli nechávat plány na dovolenou na poslední chvíli. Existuje však nespočet důvodů, proč to nedělat a začít s cestovním itinerářem již teď.

Vyvalené pupky v ulicích - to nechceš

Lidi, proberte se. Já chápu, že je vám horko, mě je taky, ale to vás neoprávňuje k odložení oblečení!

10 důvodů, proč nesnášet léto

Když se mě zeptáte na nejoblíbenější roční období, bez přemýšlení vyhrknu jaro. Ale léto má taky něco do sebe.

Reklama