Chcete konečně zapracovat na svém těle? Pak už nikdy neříkejte tyto věty!

Už dlouhou dobu si říkáte, že začnete pořádně cvičit, ale posilovnu jste zatím viděli jen zdálky? Čím to je? Nejsou za tím tyto známé výmluvy?

Barbie z posilovny! Ruska s mohutnými svaly udivuje celý svět

Je jí teprve 20 let, má obličej jako panenka, ale tělo jako profesionální kulturista. Ruska Julia Vins si zamilovala posilování a za její svaly by se nestyděl ani Arnold Schwarzenegge či filmový Rocky Balboa.

5 důvodů, proč je ráno skvělé vstát dřív a jít cvičit

Co si budeme namlouvat - nařídit si budík o hodinu dřív a jít si před prací zaběhat nebo zacvičit je sakra obtížné a řada z nás se k tomu prostě nemůže dokopat.

Chcete se v posilovně vyhnout trapasu? Pak nikdy nedělejte tyto věci!

Chystáte se vůbec poprvé v životě do posilovny? Výborně! Dejte si ovšem pozor na to, abyste se mezi „fitness profíky“ pořádně neponížili

Akční hrdina Van Damme (57) je stále hora svalů. Jak se udržuje ve formě?

Je mu 57 let, ale stále vypadá, že by vám dokázal dát pořádně do zubů. Legendární akční hrdina Jean-Claude Van Damme je ve svém věku stále neskutečná hora svalů. Jak si herec udržuje fyzičku? Jaké jsou jeho tréninkové metody? Konečně to víme!

BLOG: Já a posilovna aneb Vztah, který trvá už dva roky

Jsou to přesně na den 2 roky, co jsem se odhodlal poprvé vejít do posilovny. A uvědomil jsem si, že na téma posilovna jsem ještě za celou tu dobu nenapsal ani jeden článek. V mnoha článcích jí sice zmiňuji, ale vždy jen okrajově. A tak dozrál čas se na téma já a fitko podívat trochu podrobněji.

Ruská kulturistka ohromuje svět. Svalnatější žena snad neexistuje

Kam se hrabe Schwarzenegger! Ruska Natalia Kuzněcova svým tělem, a hlavně svalstvem, šokuje. Tato profesionální kulturistka je nejlepší ve svém oboru a jejích rozměrů nedosahují ani kulturisté chlapi.

Nemáte čas na fitko? Poradíme, jak efektivně cvičit doma

Ne každý má kvůli pracovnímu vytížení čas na to, chodit do posilovny. Pravidelnost cvičení je však základ, který vás dovede k vysněné postavě. Přinášíme vám proto tři typy tréninků, které si můžete odcvičit kdykoliv a kdekoliv.

Fitness: Tréninkové metody a principy nejen pro začátečníky

Začínáte s cvičením? Nevíte jak na to? Nebojte, fitness trenérka Tereza Kalašová vám poradí ty správné tréninkové metody. Přiučit se mohou i ti pokročilí.

8 CHYBNÝCH úvah o posilování

Mezi laiky panuje mnoho chybných úvah o posilování. Kolikrát se až musím smát, co občas zaslechnu v posilovně, píše na svém blogu profesionální fitness trenérka Tereza Kalašová. Co jsou podle ní ty nějvětší hlouposti?