BLOG: Doba se změnila. Ženy už chtějí něco jiného

Role muže a ženy se za posledních 100 let změnila. V předchozích dobách byl muž ve vztahu v dominantní pozici, žena byla podřízená.

BLOG: Co když nás technika zcela pohltí?

Nebude to trvat dlouho a přijde doba, kdy budou smartphony tak inteligentní, že je nebudeme moct vypnout bez jejich souhlasu. Tedy aspoň ne legálně. Trochu to připomíná téma eutanazie a vlastně to není daleko od pravdy. Hranice, kdy se stírá rozdíl mezi živou bytostí schopnou uvědomění si sebe sama a umělou inteligencí se stejnou dovedností, bude čím dál tenčí.

BLOG: 6 typů lidí, které potkáte v MHD

V městské hromadné dopravě můžete narazit na různé typy lidí. Tady jsou ty nejčastější.

BLOG: Hlavně nebýt podpantoflák!

Vážení a milí muži. Tedy vlastně podpantofláci a samo zříkající se alfa samečnosti?! Můžete mi vysvětlit, jak je možné, že z vás žena udělá úplně jiné osoby?

BLOG: 12 kilo dolů. Jak se mi to povedlo?

Za půl roku se mi podařilo zhubnout přes 12 kg a nebylo to až tak těžké, jak jsem si myslel. Nejvíc se na tom podílí strava, stačí přidat trochu pohybu a hlavně se nenechat zlákat žádnými prášky a umělými doplňky stravy. Co všechno jsem musel změnit a zlepšit?

BLOG: Jaké je vaše sebevědomí?

Rodíme se s dokonalým sebevědomím, které se formuje dětstvím a v dospělosti si jen potvrzujeme jak moc schopní a neschopní jsme. Sedí-li několik lidí u čtvercového stolu, tak má každý jedinec stejně veliký osobní prostor a má větší kontrolu nad jedinci sedící naproti. Výsledkem je zvýšená tendence soupeřit, jelikož čtvercový stůl poukazuje na nadřízené a podřízené - na sebevědomé a na ty, co trpí nízkým sebevědomím. Buď promluvíte, nebo se stanete podřízeným, protože jste měli stejné podmínky, jako jiní. V jaké roli jste vy?

BLOG: Být "pivařem" už není ostuda

Dnešní pivaři - kdo jsou a co vlastně chtějí?

BLOG: Reálné důvody, proč lidé chodí do swingers klubů

Je návštěva swingers klubu zpestřením sexuálního života páru? Toto je běžné klišé, které je v souvislosti se swingers používáno. Používají ho majitelé swingers klubů jako součást PR svých aktivit, protože jim generuje zisk. Používají ho páry chodící do swingers klubů, aby si nemusely přiznat smutnou pravdu o jejich sexuálním životě. Nebude však tak těžký úkol, tuto lež v tomto článku vyvrátit.

BLOG: Jsem nerd. Mám šanci na lásku?

Poslední dobou jsou celkem populární seriály "o nerdech", nebo řekněme o mužích, kteří jsou kapacitami ve svém oboru, ale jinak jsou poněkud sociálně neobratní a ani vzhledově moc "nepobrali".

BLOG: Život s nymfomankou? Není o co stát

Troufám si tvrdit, že životním snem většiny mužů je potkat se s nymfomankou. Někteří pošetilci dokonce touží s nymfomankou žít.