Když i ti největší drsňáci potřebují záskok! Jak vypadají dabléři hollywoodkých hvězd?

Skoky přes ohně, bouračky, pády z mostů. To a mnohem víc obvykle obsahuje pořádný akční film. Kdo však všechny tyto nebezpečné scény točí? Mysleli jste, že samotní herci? Tak to jste na omylu!

Akční hrdina Van Damme (57) je stále hora svalů. Jak se udržuje ve formě?

Je mu 57 let, ale stále vypadá, že by vám dokázal dát pořádně do zubů. Legendární akční hrdina Jean-Claude Van Damme je ve svém věku stále neskutečná hora svalů. Jak si herec udržuje fyzičku? Jaké jsou jeho tréninkové metody? Konečně to víme!

Chuck Norris šokoval fanoušky. Končí s filmovou kariérou!

Akční filmy přišly o velkého hrdinu! Legendární Chuck Norris šokoval fanoušky a oznámil konec filmové kariéry. Co se stalo?

10 typů lidí, které potkáte v kinech

Každý kinosál je jiný a přesto stejný. Platí to i o jeho návštevnících - všichni jsme lidé a všichni jsme jiní. Dává to smysl, že? Ani moc ne? Představte si tedy, že jdete do kina. První promítání velkého Hollywoodského trháku, který do kina přilákal (a během dalších pěti týdnů přiláká) velké davy lidí. Koho tedy můžeme v kině potkat? Kdo všechno nám tam bude dělat společnost?

Akční hrdinové jako mladé ucha: Poznáte je všechny?

Dnes už nejsou zrovna nejmladší a o většině z nich se dokonce mluví jako o žijících legendách. Mají za sebou bohatou kariéru a znají je lidé po celém světě. Řeč je o slavných hercích, kteří se na filmových plátnech pravidelně vtělovali do dnes ikonických akčních rolí. Jak vypadali v dobách, kdy jejich jména ještě nic neznamenala?