Jak často chtějí Češky sex? Číslo vás překvapí!

Sex by měl být příjemnou záležitostí pro oba dva. Ne vždy tomu tak je a často bývá problém na straně ženy. Jak často mají sex Češky?

Tohle vás pobaví: Muži parodují typické ženské pózy

Pokud jste zaregistrováni na jakékoliv sociální síti, což jistě jste, protože bez toho už to dneska nejspíš nejde, jistě vám neunikly typické fotografie žen a dívek, které vlastně všechny vypadají úplně stejně. Ženské pokolení má totiž prakticky na všechno svou osvědčenou pózu.

Kolik důvodů mají ženy k předstírání orgasmu? Tomu neuvěříte!

Většina žen přiznává, že často předstírá orgasmus. Jaké k tomu mají hlavní důvody? To se rozhodli zjistit psychologové z amerického Kansasu. A jejich výsledky vás rozhodně nepotěší!

BLOG: Jsem nerd. Mám šanci na lásku?

Poslední dobou jsou celkem populární seriály "o nerdech", nebo řekněme o mužích, kteří jsou kapacitami ve svém oboru, ale jinak jsou poněkud sociálně neobratní a ani vzhledově moc "nepobrali".

BLOG: Život s nymfomankou? Není o co stát

Troufám si tvrdit, že životním snem většiny mužů je potkat se s nymfomankou. Někteří pošetilci dokonce touží s nymfomankou žít.

Skvělá proměna! Z ošklivých káčátek se staly neuvěřitelné krásky

Některé ženy zkrátka nemají to štěstí a nenarodí se jako krásky. Aby je pak chlap sbalil, musí vypít pár piv, aby se mu líbily. Přitom stačí jenom trochu snahy ze strany žen a stylistů a z ošklivek se můžou stát krasavice jako z magazínu.

Příliš často se přejídáte? Poradíme, jak se toho zbavit

Záchvatovité přejídání je porucha příjmu potravy, o ktere se moc nemluví, přitom dopady na lidské zdraví má, a to jak psychické, tak fyzické. V krajních případech může být i život ohrožující. Většina lidí si myslí, že totou poruchou trpí pouze ženy. To je ovšem omyl! Problémy s s přejídáním má i mnoho mužů.

Krásky v oblacích: Podívejte se na nejvíc sexy letušky světa

Co je na cestování letadlem nejlepší? Bezesporu letušky! Jsou mladé, krásné, usměvavé a šálek kávy vám přinesou bez zbytečných řečí. My jsme vybrali ty nejvíc sexy stevardky, které můžete v oblacích potkat.

BLOG: Vyvrácení feministických mýtů

Vyvracení feministických mýtů a hloupých argumentů je něco, ohledně čeho jsem dosti vášnivá, protože je to prostě zábava, píše blogerka.

Proč si chtějí ženy po sexu povídat?

Nějakou dobu mne trápí (zajímá) pár věcí. Tak třeba proč si ženy po sexu chtějí povídat. V hodně statistikách a knihách a článcích a vtipech je to probírané téma. Ale třeba já osobně si chci po sexu lehnout a usnout. Možná se přitulit a usnout. Nejlépe se otočit k princi zády, aby mne objal a já chráněná usnula. Ani v nejmenším nemám chuť probírat nějaká témata - kočky, práce, jídlo, nákupy - prostě nic, píše blogerka Jana.