Bizarní nehody: Co všechno vám může spadnout na auto?

rozbitá auta - 4
Zdroj: oddee.com

Pamatujete si, kam jste dneska zaparkovali svoje auto? A jste přesvědčeni, že mu na tom místě nic nehrozí. Vyvedeme vás z omylu.

Nehoda s totální škodou může vaše auto potkat i ve chvíli, kdy nesedíte za jeho volantem a ono stojí. Nevěříte? Tak tady máte hned sedm důkazů.

 

Kámen

 

rozbitá auta - 2
Zdroj: oddee.com

 

Taky by vás zajímalo, kde se v této klidné ulici vzal tenhle kus skály? Víc o tom ví majitel červené Toyoty Yaris. Osmitunový kámen se uvolnil z projíždějícího náklaďáku a dopadl právě na jeho zaparkované auto. Prostě náhoda a smůla. I když, vlastně štěstí – majitel v autě neseděl.

 

Reklamní billboard

 

rozbitá auta - 6
Zdroj: oddee.com

 

Jedete dlouhých třináct hodin na schůzku a sraz máte u místního řetězce rychlého občerstvení. Ovšem vašeho partnera v jednání se už nedočkáte. Foukal totiž velký vítr a 23metrový reklamní poutač spadl přímo na vaše auto. Lidé v kabině nemají šanci. Tohle je příběh Diany Durre z Nebrasky, která jela prodat psy manželskému páru z Wyomingu. Dva yorkširští teriéři nakonec skončili v místním útulku.

 

Obří fotbalový míč

 

rozbitá auta - 4
Zdroj: oddee.com

 

Obří fotbalový míč dopadl přímo na střechu auta zaparkovaného před sportovním obchodem. Co myslíte, šel si majitel koupit zrovna kopačky?

 

Ventilátor

 

rozbitá auta - 5
Zdroj: oddee.com

 

Když toužíte po autě s klimatizí a vaše přání vezme někdo až příliš doslova.

 

Mobil

 

rozbitá auta - 6
Zdroj: oddee.com

 

Tady vidíte důvod, proč je zakázáno telefonování za jízdy. Nevšední nehoda mezi trošku větším mobilním telefonem a mercedesem se odehrála v Rusku.

 

Muffin

 

rozbitá auta - 8
Zdroj: oddee.com

 

Zeptejte se tohohle řidiče, jaký moučník má nejraději. Je jisté, že jeho odpověď nebude znít: „Muffin!“

 

Nova Action