Semirův nový parťák: Blonďatý hezoun vás překvapí. Je to pěkný drsňák

Daniel Roesner alias Paul Renner
Zdroj: facebook

Všichni fanoušci seriálu Kobra 11, pozor! V 21. sérii se můžete těšit na novou postavu. V pořadí již osmým parťákem nesmrtelného Semira se stane sympaťák Paul.

Nadaný a klidný policista se srdcem na pravém místě. To je Paul Renner, jenž nahrazuje Alexe Brandta. Je bývalým policejním důstojníkem, jehož životním cílem vždy bylo stát se dálničním policistou. Se Semirem Gerkhanem se potkal už v raném věku, kdy mu Semir zachránil život. Jak to bude této dvojici klapat? Jaké případy je čekají? To se nechme překvapit.

 

Šarmantního Paula ztvárnil Daniel Roesner. 33letý herec z Kolína nad Rýnem vždy miloval adrenalin a v dětství snil v o kariéře kaskadéra. Stejně blízké mu ovšem bylo herectví. Role v Kobře 11 se tak pro něj stala splněným snem. V seriálu má totiž podle svých slov „to nejlepší z obou světů“. Natáčení akčních scén si užívá a na nebezpečí rozhodně nemyslí. „Tady mají mnohaleté zkušenosti, všechny pochybnosti jdou stranou. Cítím se zde v dobrých rukou,“ řekl pro německou televizi RTL sympaťák, jenž si prý skákání přes ohně a auta doslova vychutnává.

 

16 fotek

 

Velkým Danielovým koníčkem jsou vodní sporty. V létě vyráží v karavanu do Ameriky a Austrálie, kde hledá ty správné vlny k surfování. Rovněž miluje rychlé stroje a takový pořádný výlet na motorce je pro něj ideální strávení dne. To byste do tohoto blonďáka s vizáží modela neřekli, že? Zdání holt klame.

 

ČTETĚ TAKÉ:

TEST: Vyznáte se v akčních seriálech?

5000 zničených aut a 4 mrtví policisté: Co jste nevěděli o Kobře 11?

 

Premiérovou 21. sérii Kobry 11 sledujte každý den na Nova Action.

Nova Action