válka v ufc

McGregor vs. Khabib řečí čísel: Conor schytal přes sto úderů!

Zápas Conora McGregora a Khabiba Nurmagomedova sledoval celý svět. Khabib byl favoritem, ale lidé více sázeli na Conora. Jenže Khabib v zápase všem ukázal, že je lepší než Conor prakticky ve všem.

Khabib je pověstný svou kontrolou a bojem na zemi. Jenže Conorovi dal ochutnat jeho vlastní medicínu. Tvrdý pravý hák ze zadní ruky irského bojovníka hodně otřásl a už se nedokázal dát dohromady natolik, aby mohl svého soka porazit.

 

Podívejte se na podrobné statistiky jednotlivých kol i celého zápasu: 

6 fotek

 

Nurmagomedov byl zase lepší ve všech čtyřech kolech. A dokládají to i statistiky. Za celý zápas zasypal McGregora 111 údery, z toho jich bylo 99 výrazných. Conor se podle statistiků trefil 88krát, ale jen 37 byl jeho úder výrazný.

 

Nurmagomedov se pokusil svého soupeře dostat na zem hned sedmkrát, čtyřikrát se mu to podařilo. McGregor se o žádné strhy celkem logicky nepokoušel.

 

Vše o zápasu Conor McGregor vs. Khabib Nurmagomedov najdete zde.

 

Podívejte se, jak Khabib zasypal Conora tvrdými údery:

 

Statistici také spočítali dobu kontroly na zemi. Tedy čas, kdy jeden zápasník v boji na zemi dominuje nad druhým a má nad ním jasnou převahu. Z této statistiky jasně vychází lépe Khabib, který Conora kontroloval dlouhých 12 minut a 17 vteřin. Hlavně druhé kolo bylo pro Ira těžké, Khabib z 5 minut kontroloval 4 minuty a 24 vteřin.

hru TN.cz