Tohle je nejvíc sexy policistka Brazílie. Do očí jí koukat nebudete!

Mari Ag
Zdroj: Instagram

V práci chytá zločince a v soukromí oblékne miniaturní bikiny a vyráží na pláž. Z 30leté policistky Mari Ag chlapi šílí. Takhle sexy ochránkyně zákona se totiž jen tak nevidí.

Mari je policistkou, jenž chrání ulice Ria de Janeira v Brazíli, snad nejbezpečnější zemi na světě, kde se ročně odehraje až 60 000 vražd. Práci u policie plánovala už od dětství. Podle svých slov prý chtěla uchránit tamní komunitu před zločinnými gangy. "Místo, kde pracuji, má nejhorší zločinnost na světě. Každý den bojujeme proti těžce ozbrojeným gangům, které zabíjejí, prodávají drogy a znásilňují," říká kráska, jenž má pro strach uděláno a kulomet ovládá mnohem lépe než fén na vlasy.

 

9 fotek

 

Sexy blondýnka má na svém Instagramu početnou základnu fanoušků. Už skoro 100 tisíc sledujících si nenechá ujít její rajcovní fotografie v plavkách. Není divu, snímky to jsou opravdu povedené. Mari totiž rozhodně nemá postavu jako prkno. Naopak, tahle kráska se pyšní výstavním a hlavně vysportovaným tělíčkem s plnými tvary. Ke skvostnému poprsí a pevné prdelce vlastní navíc nádherný úsměv, který jistě všechny zločince ihned ozbrojí. 

 

Jen se podívejte sami. Zatýkání od této kočky by už nemuselo být tak nepříjemné, že?

 

KOUKNĚTE NA DALŠÍ KRÁSKY:

 

Finalistky Miss Bum Bum se představují. Který zadeček bude ten NEJ?

 

Krásky v oblacích: Podívejte se na nejvíc sexy letušky světa

 

Nova Action