Kočka z Despacita: Kdo je sexy brunetka z úspěšného megahitu?

Zuleyka Rivera - 1
Zdroj: Instagram

Každé léto je obvykle ve znamení nějakého hudebního hitu. Tyto prázdniny patří jednoznačně písni Despacito od Luise Fonci a Daddyho Yankeeho, která se za pouhý měsíc stala doslova fenoménem a na YouTube drží rekord v počtu zhlédnutí. Slova tohoto hitu už zná nyní skoro každý. Kdo je však ta sexy kočka v klipu? My to víme!

Despacito rozhodně není píseň pro každého. Abychom byli upřímní, nejedná se o žádný umělecký výkvět, jenž by měl šanci na Grammy. Song už je navíc dosti ohraný a slyšet španělské rytmy pokaždé, když zapnete rádio, je už vážně otravné. Z hlediska statistik se však jedná o jednu z nejúspěšnějších písní vůbec. V tuto chvíli má hit na YouTube již přes 3 miliardy zhlédnutí a sledovanost roste každým dnem. Díky popularitě Despacita dokonce prudce vzrostl zájem turistů o Portoriko. Návštěvnost města, ve kterém se klip natáčel, stoupla o 45%.

 

 

Čísla ale stranou. Jistě vás zajímá, kdo je ta nádherná brunetka, která v klipu tak sexy kroutí zadečkem. Je jí Zuleyka Rivera z Portorika. Tahle kost je mámou pětiletého chlapečka, kterého má s basketbalistou J.J. Bareau z týmu Dallas Mavericks. Ohnivá kráska s dokonalým tělem se živí jako tanečnice a modelka. V roce 2006 se dokonce zúčastnila soutěže krásy Miss Universe. Z úspěchu skladby je Zuleyka dle svých slov nadšená a doufá, že do Portorika nyní zavítají kvalitní umělci, které země prý tolik postrádá.

 

16 fotek

 

O hudebníky je možná v Portoriku nouze, nádhernými ženami je však země zasycena. Na fotografie sexy Zuleyky se podívejte v galerii. Je jasné, že o této kočce ještě uslyšíme.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Leo DiCaprio má novou milenku! Z téhle krásky se vám podlomí kolena

 

Nova Action