Leo DiCaprio má novou milenku! Z téhle krásky se vám podlomí kolena

Leonardo DiCaprio
Zdroj: Instagram

Každý ví, že Leonardo Dicaprio (41) je nejen skvělý herec, ale i pořádný milovník. Jeho postelí už prošla pěkná řada sexy modelek. Která kočička ohřívá Leovu postel tentokrát? To budete koukat!

Slabost oscarového herce pro supermodelky z řad Victoria's Secret je pověstná. Lea v minulosti okouzlily jak blondýnky Toni Garnn, Erin Heatherton, Blake Lively a Bar rafaeli, tak žhavé krásky jako Gisele Bündchen a Rihanna. Poslední oficiální přítelkyní Dicapria byla sexy Nina Adgal (25). Kočka s dokonalým tělem však slavného proutníka po roce omrzela a musela si sbalit svých pět švestek a opustit jeho luxusní rezidenci v Los Angeles. Nebyl by to však Leo, kdyby si za mladou kočičku nenašel náhradu. A navíc ještě mladší a hezčí.

 

Podle posledních informací je hercovou novou přítelkyní třiadvacetiletá německá modelka Lorena Rae. Tahle nádherná brunetka s magickýma očima je zatím známá především na sociálních sítích. Její Instagram sleduje až skoro milion sledujících. Při pohledu na její fotografie je jasné, čím si Dicapria získala. Takhle dokonalé tělo se totiž vážně jen tak nevidí.

13 fotek
 

Ačkoliv zatím není nic potvrzeno, pár byl údajně viděn na společné procházce po New Yorku. Uvidíme, jak se herec ke spekulacím o nové lásce postaví. Snad přestane mlžit a jednoho dne vyrazí s Lorenou na červený koberec. Tajit takovou krásku by totiž byla velká škoda.

 

Na fotografie krásné Loreny Rae se podívejte v galerii.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEUVĚŘITELNÉ: Sukničkář Dan Bilzerian si našel přítelkyni!

Finalistky Miss Bum Bum se představují. Který zadeček bude ten NEJ?

 

Nova Action