NEUVĚŘITELNÉ: Sukničkář Dan Bilzerian si našel přítelkyni!

Dan Bilzerian a jeho ženy
Zdroj: facebook.com

O drsňákovi Danu Bilzerianovi se mluvilo jako o nekorunovaném králi Instagramu. Nyní však jako by se po něm slehla zem. Co se stalo? Došly snad svalnatému vousáči peníze a skončil s životem plným nekonečných večírků? Ale ne, tady jde zcela o něco jiného.

Ikdyž se to zdá u Bilzeriana neuvěřitelné, za vším stojí láska. Ano, i známý sukničkář si nakonec našel přítelkyni a prožívá vážnou známost. Jeho vyvolenou se stala krásná modelka a bývalá pracovnice restaurace Hooters Sofia Bevarly. A je to holka přesně podle Danových představ: Velká prsa, úzký pas a krásný obličej.

 

Mezi párem je velký věkový rozdíl. Sofie nedávno oslavila své 21. narozeniny a Danovi již táhne na 37 let. Žádný z nich s tím však nemá problém. Jakému chlapovi by ostatně vadilo mít u sebe takhle mladou kočičku?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Konec divokých mejdanů? Bilzerian má novou drsnou zálibu

Dan Bilzerian vyhrál milionovou cyklistickou sázku

 

Fanouškovská základna slavného milionáře si Sofie všimla ještě na začátku tohoto roku, kdy se zamilovaný páreček vydal na soukromý ostrov Necker Island a z tohoto luxusního místa zveřejňoval několik společných fotografií. Zpočátku to vypadalo, že se jedná o další Danovu jednorázovku a Sofii brzo nahradí jiná kráska. Později se však začala modelka na jeho Instagramu objevovat pravidelně. Nyní už mají fandové jasno: Velký lamač dívčích srdcí Dan Bilzerian se zamiloval!

 

Dan Bilzerian si našel přítelkyni
Zdroj: Instagram

 

Dan Bilzerian si našel přítelkyni
Zdroj: Instagram

 

Dan Bilzerian si našel přítelkyni
Zdroj: Instagram

 

Dan Bilzerian si našel přítelkyni
Zdroj: Instagram

 

 

Nova action