Ta se toho nebojí! Modelka Amber Rose ukázala neoholený klín

Amber Rose
Zdroj: Twitter

Modelka a herečka Amber Rose (33) připravila uživatelům socíálních sítí pořádné překvápko. Na svém Instagramu publikovala fotografii, kde je nahá. Tedy pardon, vrchní díl plavek si, aby se neřeklo, oblékla. Dolní partie však zůstaly odhalené a celý svět už tak ví, jakou ji Amber má!

Hvězdička, která toho vlastně příliš neumí, ale stala se slavnou díky randění s rappery Kanye Westem a Wizem Khalifou, není žádná stydlivka. Na jejím Instagramu najdeme mnoho odhalených a sexy fotek. Nyní se však modelka rozhodla posunout své lasciní poźování na další level a v celé své kráse odhalila svůj neoholený klín. 

 

Amber samozřejmě tvrdí, že její fotka měla  „vyšší“ záměr, než jen způsobení senzace a naplnění stránek bulváru. Příspěvkem prý chtěla přesvědčit ženy, že holení nebo neholení je pouze jejich věc a že nemusí podléhat tlaku dnešní společnosti. Zároveň chtěla zpropagovat třetí ročník svého festivalu SlutWalk, který se uskuteční 1. října. Jedná se o protest zaměřený na zvýšení povědomí o sexuální nespravedlnosti a nerovnosti pohlaví.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proč si chtějí ženy po sexu povídat?

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Je sex s BLONDÝNKOU lepší?

Chce každá žena vyzkoušet LESBICKÝ SEX?

 

Snímek prsaté modelky byl odstraněn správci Instagramu během dvou hodin, jelikož publikování nahých fotografií je na této sociální síti zakázáno. Amber je jeho stažení k smíchu. „Je mi jedno, že Instagram fotografii smazal, moji fanoušci ji už stejně viděli,“ řekla kontroverzní máma malého chlapečka a fotku umístila na Twitter, kde je její neoholený klín stále k vidění. Uvidíme, co jednou její syn na snímek řekne.  Z maminčiny "odvážnosti" mít radost jistě nebude. Za ženská práva se dá ostatně bojovat i jinými způsoby.

 

 

Nova action/bk

Diskuze