Tlouštík Jonah Hill pořádně zhubl. Jeho proměna vám vyrazí dech!

Jonah Hill
Zdroj: ČSFD

Ačkoliv je Jonah Hill skvělý herec, žádný velký lamač dívčích srdcí to nikdy nebyl. Vždycky byl totiž pořádný cvalda. Nyní však hvězda filmu Vlk z Wall Street prošla neskutečnou proměnou a je téměř k nepoznání.

Herec, jenž zářil v komediích Superbad a Jump street 21, měl vždy s váhou velké problémy. Když už se mu nějaké to kilo podařilo shodit, za chvíli už bylo zase vše při starém a z Jonaha byl opět tlouštík. V roce 2011 se dokonce zbavil 40 liber (cca 20 kg). O tři roky později však Hillova váha překročila krutých 270 liber (cca 135 kg) a už to vypadalo, že z talentovaného herce, nominovaného hned dvakrát na Oscara, holt nikdy hubeňour nebude.

 

Nyní však Jonah všem vytřel zrak. Fotografie, které ho zachycují v ulicích Los Angeles, dokazují, že herec na sobě opět zamakal a nyní je ve skvělé formě. Pupek i naducané tváře jsou pryč a Hill teď jistě bude muset holky odhánět. Snad herec jednou prozradí, jaký je trik pro shození tolika kil. Jeho proměna je totiž vážně neskutečná. Teď už jen zbývá držet mu palce a doufat, že už nikdy nebude připomínat hladového otesánka.

 

Jonah Hill
Zdroj: Instagram/Enews

 

Jonah Hill
Zdroj: ČSFD

bk