To je pecka! Režisér Scorsese chystá film o slavném komiksovém padouchovi

Maritn Scorsese
Zdroj: Profimedia

Fanoušci komiksů, pozor! Režisér Martin Scorsese chystá samostatný snímek o postavě Jokera z Batmana. Na filmové plátno se tak vrátí nejoblíbenější komiksový padouch všech dob.

Uznávaný režisér, jenž je držitelem mnoha ocenění a natočil filmové pecky jako Vlk z Wall Street nebo Letec, však bude snímek pouze produkovat. Režie a scénáře se ujme Todd Philips, který má za sebou převážně komedie a stojí například za úspěšným snímkem Pařba ve Vegas.

 

Start natáčení zatím uveden nebyl, už teď však na veřejnost unikají informace o tom, jak by měl film vypadat. Scorsese prý nechce natočit typicky superhrdinský snímek. Děj se údajně bude odehrávat v 80.letech a svou temnou atmosférou má připomínat Scorseseho filmy z podobné éry jako Taxikář, Zuřící býk a další.

 

Heath Ledger jako Joker
Zdroj: Warner Bros

 

Velkou otázkou je, kdo Jokera ztvární. V minulosti psychopatického zločince hráli Jack Nicholson a zesnulý Heath Ledger, jenž za svůj skvělý výkon obdržel i Oskara. Posledním Jokerem byl herec a zpěvák Jared Leto ve filmu Sebevražedný oddíl. Podle informací BBC se však Leto v v novém filmu neobjeví a do role Jokera chce produkce obsadit jednoho z mladých začínajících herců.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Leo DiCaprio má novou milenku! Z téhle krásky se vám podlomí kolena

TEST: Vyznáte se v akčních seriálech?

 

Nova Action