10 typů lidí, které potkáte v kinech

Kino
Zdroj: Thinkstockphotos

Každý kinosál je jiný a přesto stejný. Platí to i o jeho návštevnících - všichni jsme lidé a všichni jsme jiní. Dává to smysl, že? Ani moc ne? Představte si tedy, že jdete do kina. První promítání velkého Hollywoodského trháku, který do kina přilákal (a během dalších pěti týdnů přiláká) velké davy lidí. Koho tedy můžeme v kině potkat? Kdo všechno nám tam bude dělat společnost?

Ťapka


Ťapka je nervózní člověk, mladá slečna, která se už hrozně moc těší na svého milovaného herce (kterému je osmadvacet, ale ve filmu hraje teenagera na středí) ve svém milovaném filmu, který ještě neviděl ale už stoprocentně ví, že je to její nejoblíbenější film. Stojí ve frontě za Vámi a neustále přešlapuje z místa na místa a říká si, proč si sakra ten lístek nezabookovala přes internet. Ťapku také nazýváme i nervózou.

 

Hlučná parta

 

Skupina přátel ze školy se rozhodla, že se půjdou podívat na film. Jsou hluční a myslí si, že mají kino celé jen pro sebe. Ostatní lidi v kině ignorují a neberou na vědomí. Nezklapnou ani při úvodních ukázkách na jiné filmy.

 

Trapák

 

Trapák není vlastně vůbec trapný! Jde o člověka, který se jde prostě podívat na film do kina - ať už kvůli filmu, herci nebo jeho režisérovi - jen jde sám i na takovou romantickou komedii a je v kinosále obklopen zamilovanými páry. Trapák má velké plus a tím je, že neruší!

 

Diváci
Zdroj: Thinkstockphotos

 

Zamilovaný pár

 

To jsou ty zamilované páry, aneb opak netrapných trapáků. Jdou do kina spolu, drží se za ruce, jedí ze stejného pytlíku s popcornem a usrkávají z jednoho kelímku. Po celý film se drží za ruce, cukříkují, a ke konci filmu si (jak to říkají mladí?) cucají mozky? No vážně. A jelikož já jsem sám tak Vás - Vás zadaný - nenávidím.

 

Popcorňák

 

To je člověk, který si koupi velký popcorn. A pak s ním během filmu dělá hluk na celý sál. A největší práci má s tím hlučným šustícím pytlíkem v momentě, kdy je tichá scéna a v kině je ticho. V ten moment zrona popcornňák potřebuje dávku cukru. A pak to nezapomene zapít koupenou coca-colou už z poloprázdného kelímku a dělá u toho srkavé zvuky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 typů lidí, které potřebujete, abyste opravdu zhubli

10 TYPŮ ŘIDIČŮ: Koho můžete na silnici potkat?

 

Loudil

 

Toto je pokročilá, a horší, verze popcornňáka. Toto je člověk, který si koupí popcorn, čokolády, brambůrky a další blbosti, ale na rozdíl od popcornňáka si to nekoupí hned ale courá se pro to neustále tam a sem z kino sálu. Takže neustále ruší tím jak vstává ze své sedačky a běhá Vám před očima.

 

Jsem moc cool, abych su vyplnul/la mobil

 

"Přišlo mi nové upozornění na facebooku!"...."Jé Robert Pattinson dal na twitter novou fotku!"..."Volá mi máma!" a nevadí ti, že koukám na film ve kterém se právě odehrává MOC důležitá scéna? Vypni si ten mobil a nesviť tím ufo světlem na celý sál!

 

Děti

 

Děti jsou kategorie sami o sobě. Neustále to řve, ječí, mluví to nahlas. A běhá to! Proč? A nejhorší je, když rodiče vezmou dítě na film a pak mu to vše ještě vysvětlují během toho filmu.

 

Soused zabiják

 

To je Váš kamarád. To je ten kamarád, který má potřebu se během filmu naklonit k Vám a převypravovat Vám ten film nebo se Vás ptát na otázky. "Proč tam jde? Je na ní naštvaný? Proč má v ruce tu sekeru? Co chce dělat s tělem? Kam jí chce zakopat? Proč zrovna pod růže?"

 

Nechápu ten konec

 

To je další člověk v kině, který jakmile film skončí má potřebu Všem říct, že to nechápe. "Co se stalo? Proč? Já tomu nerozumím."

 

Blog.cz/harryme