Aktualizováno 3.2. 2019 12:47

8 zajímavostí o seriálu LOVCI ZLOČINCŮ. Tohle jste asi netušili!

Galerie: Lovci zločinců - 8
Zdroj: Archiv TV Nova
Lovci zločinců

John Reese je bývalý agent CIA, který je považován za mrtvého. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný miliardář, který vynalezl program pro předpovídání kriminální činnosti. Společně se tak staví do cesty zločinu, který se ještě nestal...

20 fotek
Seriál Lovci zločinců se natáčel pět let a ve Spojených státech se těšil velké popularitě. Fanoušky si však získal i u nás a velké pozornosti se dočkalo všech pět sérií.

 

Pokud se i vy řadíte mezi fandy tohoto akčního seriálu a mysleli jste si, že o něm víte všechno, možná vás nyní vyvedeme z omylu! Zde jsou ty největší zajímavsti nejen z natáčení, o kterých jste možná neměli nejmenší ponětí!

 

1. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams, uznávaný hollywoodský režisér a producent, jenž například natočil dva díly Star Wars.

 

2. Carrie Prestonová, která hraje Grace, přítelkyni Harolda Finche, je ve skutečnosti za Michaela Emersona, představitele Harolda, vdaná, a to od roku 1998. 

 

3. Pes Méďa, který vystupuje v seriálu od 2. řady se ve skutečnosti jmenuje Boker a je to čistokrevný belgický ovčák.

 

4. Obě hlavní postavy v seriálu často používají krycí identity. Pokaždé použijí jiné příjmení, ale svá křestní jména mají pořád stejná..

 

5. Hlavní námět seriálu, tj. masivní sledování občanů má reálný základ. Jedná se o zákon Patriot Act, který byl schválen po 11. září.

 

6. Na Comic-Conu v roce 2013 tvůrci pustili video, ve kterém do sebe byly sestříhány záběry ze seriálů a z afér kolem NSA. Rozdíl mezi skutečností a fikcí byl k nepoznání.

 

7. V jedné epizodě si malé cameo střihla česká modelka Karolína Kůrková.

 

8. Herečka Sarah Shahi má předky z Íránu, stejně tak jako postava kterou v seriálu hraje. 

 

Seriál Lovci zločinců sledujte na Nova action. Program vysílání naleznete ZDE.

 

Nova action

Diskuze