8 ZAJÍMAVOSTÍ o seriálu VRAŽEDNÁ ČÍSLA! Co všechno jste nevěděli?

Policistu Dona zajímají fakta a důkazy. Charlie se naopak pohybuje ve světě matematických problémů a rovnic. Oba profesně i povahově naprosto odlišní bratři však dokáží spolupracovat a společně vyřeší spoustu vražd.

12 fotek
Seriál Vražedná čísla se těší obrovské popularitě a na televizních obrozovkách ho diváci vidí opravdu rádi. Jaké jsou zajímavosti z natáčení? Jaké fakta jste nevěděli?

 

1. Seriálové bratry Dona a Charlieho od sebe dělí 5 let. Ve skutečnosti je však Rob Morrow (Don) o 16 let starší než David Krumholtz (Charlie).

 

2. Na každém natáčení jsou štábu k dispozici skuteční vědci. Rovnice, které  vždy píše Charlie na tabuli, totiž musejí být matematicky správné.

 

3. Postavu Davida Krumholtze oslovují všichni Charlie. Občas mu však jeho kolega a kamarád Larry řekně "Charlesi". To ale pouze v případě, kdy mu chce říct něco důležitého.

 

4. David Krumholtz měl dostat jednu z hlavních úloh ve filmu Hanebný parchanti. Kvůli natáčení seriýlu se však role musel vzdát.

 

5. Během natáčení pilotního dílu herci Rob Morrow a David Krumholtz zjistili, že mají něco společného - jejich matky pracují jako zubařky.

 

6. Hlavní hvězda seriálu, David Krumholtz, hrál ve svých hereckých začátcích ve filmu Addamsova Rodina 2. V tomtéž filmu se potkal i s Peterem MacNicolem, který v Addamsových hrál vedoucího tábora, a ve Vražedných číslech hraje profesora spolupracujícího s Krumholtzem.

 

7. Herec David Krumholtz je po své matce poloviční Maďar.

 

8. Seriál se natáčel 4 roky. Dohromady vzniklo 118 epizod.

 

Seriál Vražedná čísla můžete sledovat na kanálu Nova action. Program vysílání najdete ZDE.

Nova action