Publikováno 23. 10. 2018

90letý stařík vás překvapí! V posilovně předvedl neuvěřitelný výkon

Zdroj: mojevideo.sk

Co plánujete v důchodu? Celodenní vysedávání v křesle nebo, pokud zdraví dovolí, stále aktivní život. Jestli plánujete spíše druhou možnost, podívejte se na devadesátiletého muže, jenž v posilovně předvedl neuvěřitelný výkon. Je důkazem toho, že věk je opravdu jen číslo.

Američan jménem Vern měl devadesáté narozeniny a tento úctihodný věk se rozhodl oslavit na neobvyklém místě. Spolu se synem zamířil do posilovny. Říkáte si, co bude tak starý muž v posilovně dělat? Jen počkejte, po zhlédnutí tohoto videa vám patrně vypadnou oči z důlků.

 

Devádesátiletý důchodce dá v posilovně rovných 24 zdvihů. To je něco, s čím mají problém i mladí frajeři, ale tento děděček to dá ovšem s přehledem. Oblečen je navíc v sandálech, šedé košili a kalhotách, což rozhodně není typické oblečení do tělocvičny, ale to je zjevně úplně fuk.

 

Syn, jenž tento skvělý výkon natáčel, je jistě náležitě hrdý. „Úžasné, skvělá práce,“ chválí svého otce.

 

Na konci nahrávky můžeme vidět, jak silák Vern kráčí k jinému posilovacému přístroji. Rovněž zahlédneme i překvapenou ženu, která se znovu ptá, jestli je muži opravdu devadesát let. Něco takového se totiž často nevidí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

4 nejhorší věci, které můžete udělat po běhu

Nemáte čas na fitko? Poradíme, jak efektivně cvičit doma

 

Video vzniklo ve fittnes centru v Haines City na Floridě. Starý muž tam prý dochází hned třikrát za týden. Dlouhé vysedávání u televize a krmení holubů zřejmě pro něj prostě není.

 

Nova action

Diskuze