Auto, ve kterém zavraždili Tupaca, jde do dražby. Vyvolávací cena je pořádně mastná

Tupac Shakur
Zdroj: Instagram

Kdy by neznal Tupaca? Legendárního rappera, který patřil k tomu nejlepšímu v žánru a jehož život skončil bohužel tragicky. Tupac Shakur byl před vice než dvaceti lety zavražděn v černém BMW. Vůz jde nyní do dražby a hledá nového majitele. Ten se však bude muset pořádně plácnout přes kapsu.

Bylo 7. září 1996  a Tupac odcházel s ostatními členy skupiny Death Row ze zápasu Mika Tysona v Las Vegas.  Spolu se Sugem Knightem (jeden z producentů Death Row) nasedl do luxusního BMW 750 IL. Na křižovatce se k vozu přiblížil bílý Cadillac. Podle očitých svědků v něm seděli tři muži černé pleti. Ihned padlo několik výstřelů. Kulka zasáhla i Tupaca, který byl poté převezen do nemocnice, kde bojoval o život. Po šesti dnech bohužel svůj poslední „battle“ prohrál a zemřel. 

 

A právě ono osudné BMW jde nyní do dražby. Auto vyrobené v roce 1996 má dnes najetých téměř 150 tisíc kilometrů. Nepujde přitom do aukce poprvé. Přímo po střelbě si ho převzala policie a po skončení vyšetřování šlo prostřednictvím dražby do rukou soukromého sběratele. Ten nyní za vůz požaduje opravdu pořádný balík peněz.

 

 

 

 

Pokud si chcete černé BMW hýčkat v garáži, budete se muset pořádně plácnout přes kapsu. Vyvolávací cena totiž činí neuvěřitelných 1,5 milionu amerických dolarů (38 milionů korun). To je pálka, co?

 

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Luxusní McLaren za miliony skončil v plamenech

Žhavá kráska z Playboye: Sara své sexy tělo fotí v přírodě

VIDEO: Žena za volantem a nejvtipnější parkování v historii

 

Na životní okamžiky zesnulého rappera se podívejte v galerii:

 

10 fotek