Barbie z posilovny! Ruska s mohutnými svaly udivuje celý svět

Julia Vins
Zdroj: Facebook official

Je jí teprve 20 let, má obličej jako panenka, ale tělo jako profesionální kulturista. Ruska Julia Vins si zamilovala posilování a za její svaly by se nestyděl ani Arnold Schwarzenegge či filmový Rocky Balboa.

10 fotek
 Julia zavítala do posilovny v patnácti letech kvůli nízkému sebevědomí a komplexům ze své postavy. Hned se rozhodla, že do cvičení se pořádně opře a své tělo promění v kopu nabušených svalů.

 

Nyní vždy perfektně nalíčená Ruska zavítá do fitness centra až pětkrát týdně. A rozhodně jí to tam jde. Mrtvým tahem, který patří k nejnáročnějším zdvihům, dokáže zvednout váhu 180 kilogramů. Rovněž dodržuje přísnou dietu a každé ráno chodí poctivě běhat.

 

 

„Vybrala jsem si svou cestu. Rodina mi v ní nikdy nebránila,“ řekla mohutná dívka pro web Thu Sun. Někteří její přátelé a známí jí ovšem nerozumí. „Chtějí, abych si našla normální práci. Já už se ale nezměním,“ dodává Julia, která rovněž doufá, že bude inspirací pro další dívky a ženy. O svém životním stylu založila i webové stránky nazvané Barbie z posilovny. Vlastní i profil na Instagramu, kde má už skoro půl milionu sledujících.

 

 

Fanoušci dívčinu nabušenou postavu milují. „Ještě chvíli a bude z tebe dokonalá žena,“ zní jeden z komentářů pod její fotografií z posilovny. „Jsi ta nejkrásnější dívka na světě,“ píše další z fandů. Pánové, co na Julii říkáte?

Nova action