BLOG: Hlavně nebýt podpantoflák!

Podpantoflák
Zdroj: Thinkstockphotos

Vážení a milí muži. Tedy vlastně podpantofláci a samo zříkající se alfa samečnosti?! Můžete mi vysvětlit, jak je možné, že z vás žena udělá úplně jiné osoby?

Necháte se předominovat ve všech svých zásadách novou ženou ve svém životě? Láska je mocná čarodějka, zamilovat se - ajajáj, najít spřízněnou duši, no jéje, ale opravdu mě štvou ty všechny "mindy", které si nabrnknou nového partnera a úplně ho všem ukradnou, změní a ještě proti všem poštvou! Rozuměj, když se tento stav za poslední dva roky stal skoro většině mým hodně dobrým kamarádům, tak už jsem fakt zralá na lano. Ne pro mě samozřejmě, ale pro ně! Ty kráčmery a pijavice jedovatý!

 

Chlapi, kteří byli takovým charakterem charizmatickým, komunikačními polobohy, humor šířili na všechny světové strany, osobnosti velcí jak sama hora Říp, no jak já mám ráda takové muže... A pak se pravděpodobně sami nechají ulovit do spár nějakou manipulátorskou "ninžou", která z nich udělá úplně nevýrazné chudáky bez vlastního názoru, kteří za ní utíkají jak pes za hárající fenou. FUJ! Najednou jsou šediví jako myška v koutě, nezapojují se, nejsou aktivní, automaticky se vyčlení z kolektivu. Tý holce to taky nepřijde divný ? Že její nový miláček měl před ní aktivní život, fajn kamarády, postavení v partě a to vše, co si vybudoval, nechá jen tak, pro nic za ni, aby náhodou jeho druhá krvelačná čarodějnice neměla blbý žvásty a tak spálí mosty minulosti? NECHÁPU TO.

 

Naštvaná žena
Zdroj: Thinkstockphotos

 

No tak chlapi, bojujte a proberte se! Nenechte si vzít život, který jste měli do té doby, dokud si vás ta ženská neomotala kolem prstu a nezačali jste ji bezmyšlenkovitě zobat z ruky. Přestaňte jít proti sami sobě, řekněte svůj názor, co si myslíte, co cítíte, přestaňte se kvůli své nové polovičce od základu měnit a podřizovat se jenom jí. Nedovolte jí, ať o všem rozhoduje jenom ona sama, hlavně v záležitostech, které se týkají víceméně pouze vás! Malé změny jsou v pořádku, kompromisy taky, ale ne takové "kompromisy", kdy vás nepozná ani nejlepší kamarád, se kterým si po roce někam konečně vyjdete, protože ta "vaše" musí být pořád s vámi a u všeho a tak ještě k tomu všemu hnoji v této záležitosti, má blbý kecy na všechny kamarády, kteří si o ní myslí, že je husička, protože ve skutečnosti husičkou opravdu je, akorát to vy jako úplně jediný nevidíte, protože se z vás stal pěknej vůl.


Třeba v příštím životě...

 

Moudro dnešního dne:
Z krávy se jednorožec nikdy nestane.

 

Názorné příklady:

 

,,Myslím, že jsi miláčku unavený, měli bychom si jít lehnout."
Ostatní: ,,Cože? Mysleli jsme, že se dneska bude pařit!"
Ona: ,,No, my už jsme unavení, takže dobrou noc."

 

Ona: ,,Vůbec jsem se mezi vámi necítila dobře, nikdo se tady se mnou nebavil a zvažujeme, že příští rok se
S(V)RABEM už prostě nepojedeme."
On: ---- (no comentos, ani píp, ani Ň! Domina práskla bičem a on rychle utíkal ji olízat nohy.)
 

A jak jste na tom vy? Máte podobné zkušenosti? A co vy, muži, poznáte manipulaci žen?

 

Článek je převzatý z blogu therealtrue22.blog.cz.

 

Nova action/Blog.cz