BLOG: Jak si najít holku? Zde je pár užitečných rad

Jak si najít holku
Zdroj: Thinkstockphotos

Všechy ženský jsou stejný, ale každá je jiná. To znamená, že mé rady vždy fungují, ale nebude moje vina, pokud nevyjdou.

Pozn: Tento manuál platí pouze pro zoufalé, ošklivé, asociální a duchem i finančně chudé lidské samce, čili takzvané betasamce. Máte-li bicáky, charisma, inteligenci, hezkou držku, nosíte rádi sáčko a jste v něm sexy nebo jste kdykoli v minulosti měli holku (počítá se i znásilnění vás i vámi), nemá cenu číst dál, neboť by dodržování těchto pravidel bylo kontraproduktivní.

 

Pozn. 2: "Ojet a "vrznout" a všechny možné jiné varianty skoro vždycky znamenají v mém úžasně cynickém symbolismu přibližně toto a všechny možné jiné varianty tohoto: "poznat slečnu, seznámit se se slečnou, skamarádit se se slečnou, důvěrněji poznat slečnu, mít upřímně rád slečnu, být zdrojem radosti slečně, mít ve slečně zdroj radosti, mít romantické koitální spojení se slečnou".

 

Pravidlo č. 1: Respektujte ji!

 

Představy, že od ženy něco chcete - pozdrav, flirt, její čas a přítomnost. Protože jste ale submisivní debil, musí také chtít ta žena. Pokud žena nechce, máte smůlu. Musíte respektovat hranice, která ona určí. Musíte ale umět rozpoznat, kdy tyto hranice staví proto, že se jí nelíbíte, a kdy proto, že chce, abyste ukázali, že o ni stojíte. Pokud jste kus krypla, což být musíte, neboť čtete tyto řádky, tak jakékoliv úzké hranice zásadně znamenají, že se jí nelíbíte. Je-li žena lhostejná, nesnažte se se svou lopatkou na písek vykopat díru do Číny a dejte ruce pryč. Když nechce, tak prostě nechce.

 

Pravidlo č. 2: Nechtějte jí jen do postele!

 

Vídíte hezkou holku a chcete ji opíchat? Rada zní: nechtějte ji opíchat. Já poznal hodně holek, které jsem chtěl opíchat. Když se mne jedna z nich nedávno ptala na něco do školy, já hned jak maniak zjišťoval řešení a navíc jsem jí naposílal hromadu zbytečných tabulek a pomůcek pro fajnšmekry, které ani prakticky nepotřebovala. Ženy nemají rády zoufalce. Zoufalství ukazujete tím, že se chcete zalíbit (čili co nejdříve si s ní vrznout). Alfasamec, kterej má dostatek sexu, se zalíbit (si vrznout) nepotřebuje. Ženy chtějí alfasamce. Ergo: Ženy chtějí muže, kteří (naoko) nechtějí sex. Pokud si s holkou nemáte co říct, ale rádi byste ji ojeli, netlačte na konverzaci, protože by to znamenalo, že ji chcete ojet. Prostě to vzdejte.

 

Pravidlo č. 3: Nic nečekejte!

 

Nechtějte holku. Pokud něco chcete, tak to nechtějte. Pokud něco chcete, dáváte to nevědomky najevo a alepoň minimálně emočně inteligentní lidi okolo to vycítí a nevědomky se přizpůsobí. A jak je známo - nikdo nikomu nikdy nedopřeje to, co onen chce. Všechno musí být z vaší strany spontánní. Viděl jsem hezkou zrzečku v buse (věk odmítám prozrazovat). Hned jsem nás viděl v objetí. Jakmile vás podobné představy a fantazie v podobných situacích ovládnou, může vám být hned jasné, že se nikdy nenaplní. Takže hned jak se zamilujete do náhodný holky v MHD, taky hned ruce pryč.

 

Pravidlo č. 4: Změňte svůj život a buďte sami sebou!

 

Q: "Ale jak mám být sám sebou, když jsem v srdci troska, která ji chce opíchat, ale nahoře radíte, že ji nemám chtít opíchat?"
A: Změňte se, abyste byli doopravdy někdo jiný. Pokud se změníte a budete někdo jiný, budete vlastně pořád sami sebou, ale jen jiný, než jste byli předtím. Jste-li blb, naučte se nebýt blbem! Ale upřímně.

 

Pravidlo č. 5: Na nic si nehrajte, nepovyšujte se!

 

Jste-li chytrý, nebuďte chytřejší. Krásné ženy ve vašem okolí ve vás možná probouzí skrytou energii, takže máte chuť se předvádět a chytračit! Kolik holek jsem já neopíchal jenom proto, že jsem si myslel, že vím něco, co jsem doopravdy nevěděl! Vždy jsem myslel, že jejich upřené pohledy během mého výkladu jsou projevem obdivu. Asi jsem se pletl. Smály se pod vousy, neboť věděly, že to, co melu, je blbost. Přiznejte chybu, přiznejte, že něco nevíte. Zastavte se a řekněte si, zda to, co říkáte, opravdu víte, nebo si jen myslíte, že to víte, neboť jste zasaženi nutností nevypadat jako ubožák. Pokud si třeba s nějakou o něčem píšete a informace uvnitř své zprávy musíte vygooglit, tak to ženy zásadně z vaší zprávy poznají a jste vlastně hnedka ubožák, který je chce ojet.

 

BLOG: Jak se včas zbavit milenky, když se vám nevěra vymkla z rukou?

 

Pravidlo č. 6: Nenevěřte si!

 

Většinou se radí, že si máte věřit. Já ale nevytyčuji pozitiva věření si, já upozorňuji na negativa nevěření si. Pokud si nevěříte a jste pesimista, může se stát, že rychle hodíte flintu do žita a začnete se chovat zoufalec, který se asi ani nesnaží zalíbit, protože ví, že už nemá šanci. Říkám tomu agresivně dorážející dolejzací militantní defenzivní pozice. Když nepovažujete situaci hnedle a priori za ztracenou, když si nenevěříte, když díky nenevěří si se chováte k ní normálně jako rovný k rovnému, tak ji třeba a možná nakonec i přecejenom ojedete.

 

Dodržíte-li všechna tato pravidla, začnou se o vás zajímat nejen ženy zoufalejší, než jste vy sám!


Článek je převzatý z blogu krasny-clovek.blog.cz.

 

Nova action/Blog.cz