BLOG: Vede hubnutí k lepší erekci?

Tajemství penisu
Zdroj: Thinkstockphotos

Že mě baví žít, to není třeba z mé strany opakovat, stejně jako to, že tomu tak vždy nebylo. Můj příběh o tom, jak jsem došel až k jakémusi bodu zlomu a začal něco dělat se svou postavou.

Zopakuji základní fakta. Vážil jsem 190 kg, rozhodl jsem se s tím něco udělat, nejníže se mi povedlo dostat na 100,7 kg, momentálně se pohybuji setrvale mezi 107 až 110 kg. Takové zhubnutí má nesporně mnoho výhod. Člověk se cítí subjektivně lépe, vypadá lépe, cítí se lehčeji, zdravěji, a snadno sežene na svou postavu jakékoliv oblečení. Pochopitelně s tím vším souvisí nárůst sebevědomí a celkový pocit spokojenosti. Ale je tu ještě něco, co se člověku zlepší, pokud zhubne tolik kilogramů. A to funkčnost přirození. Když jsem vážil těch 190 kg, propracovat se k erekci nebývalo vždy snadné a výsledná délka mého penisu při erekci nebyla žádná hitparáda. Nicméně dalo se s tím žít. Ovšem po zhubnutí, to už je trochu jiná liga. Téměř každé ráno se probouzím se ztopořeným penisem, na což jsem nebyl zvyklý, cítím se mnohem nadrženější a při každém pohonění dosahuji velikosti, o které se mi během mého tlustého období mohlo jen zdát, přičemž v současnosti při ztopoření můj penis měří o nějaké zhruba 3 až 4 cm více než když jsem vážil těch 190 kg, a vydrží ztopořený mnohem déle, než jsem býval zvyklý. Sakra, koho by nebavilo žít, když se mu celý život otočí o 180 stupňů a co se týče funkčnosti penisu, je v té nejlepší formě, v jaké jsem ho kdy měl?

 

Ranní erekce
Zdroj: Profimedia

 

Když jsem četl různé články o tom. jak zhubnout a proč by člověk měl zhubnout a jaké to má výhody, o zlepšení funkce penisu jsem se, myslím, nikde nedočetl. Jen jednou jsem narazil na článek, kde jsem četl, že při výrazné nadváze se penis hůře prokrvuje. Přitom to může být, alespoň tedy pro chlapy, docela dobrý motivační prvek. Skutečně jsem byl překvapený, jak jsem byl s ubývajícími kilogramy, co se mého přirození týče, ve stále lepší formě. A vzhledem k tomu, že jsem měl celý život i mindrák z velikosti mého penisu, nebudu zapírat, že právě tato mnou absolutně neočekávaná výhoda mého zhubnutí přispěla k velkému navýšení mého sebevědomí.


ČTĚTE TAKÉ:

BLOG: Pět minut a dost aneb Rychlé rande na vlastní kůži

 

Doufám, že jsem nikoho nešokoval svou otevřeností, ale už delší dobu jsem cítil, že bych měl zmínit právě i tento aspekt zhubnutí a nyní k tomu dle mého názoru dozrál čas. Život je prostě fajn, když člověku všechno funguje na maximum. Koho by v takové situaci nebavil život? Mě rozhodně ano!

 

Článek je převzat z blogu zijujenjednou.blog.cz

 

Nova action