Aktualizováno 16.7. 2018 11:39

Blogerka opustila město a žije v džungli! Chodí nahá a pěstuje si vlastní ovoce

Freelee
Zdroj: Instagram

Australská blogerka pod přezdívkou Freelee se rozhodla pro něco, na co by měl odvahu jen málokdo. Společně se svým přítelem se rozhodla opustit město a odešla žít do pralesa!

9 fotek
37letá aktivistka je věrnou vegankou, kterou už unavoval život konzumní společnosti. Rozhodla se proto žít v jihoamerické džungli, kde si pěstuje vlastní ovoce a žije jako novodobý Tarzan v ženském těle. "Zvolila jsem si přezdívku Freelee, protože symbolizuje svobodu. A právě svoboda je to, co je v mém životě to nejposvátnější. Rozhodla jsem se zbavit otroctví, protože už jsem byla vyčerpaná. Unavovalo mě každodenní vstávání na budík, hodinové dojíždění do práce, chození na podpatcích a předstírání úsměvu. Bylo mi špatně z toho, že díky mé práci dělám bohatého někoho úplně cizího. Chtěla jsem, aby můž život konečně dával smysl, " odůvodnila blogerka svou životní změnu na svém Instagramu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tato kráska má prý nejkrásnější prsa na světě. A pozor, nejde o žádné silikony!

 

V útrobách deštného pralesa se Freelee vzdala kosmetiky, žiletky, a dokonce i oblečení. Ročně tak prý ušetří až 4000 dolarů. Moderní technologie si však odepřít nedokázala. Svůj život ukazuje fanouškům na Instagramu a dokonce i točí videa na YouTube. To, jak blogerčin život v džungli vypadá, si můžete prohlédnout v naší galerii. Chtěli byste i vy takto žít?

 

Nova action

Diskuze