Být tátou není snadné! Mladý Simon popisuje život se čtyřmi holčičkami

Tatínek Simon Hopper
Zdroj: Instagram

Být rodičem není nic lehkého, to vám ostatně potvrdí snad každý, kdo už děti má. O tom, jak těžké to umí s caparty být, moc dobře ví i mladý otec Simon Hopper. Tomu totiž ještě není ani 30 let, ale už má doma čtyři malé holčičky!

7 fotek
Simon se stal instagramovou senzací poté, co na sociální sítích zveřejňuje vtipné fotografie otce, jemuž doma vládne ženská nadvláda. „Ze čtyřiadvacetiletého chlapa bez jakýchkoliv představ o tom, jaké to je být otcem, si stále zvykám na to, že mám doma čtyři děti,“ píše Simon, který 1 milion sledujících rozhodně nekrmí přeslazenými snímky dokonalé rodinky, ale naopak se snaží ukázat, jak to ve skutečnosti vypadá, když jeho holčičky zlobí, vztekají se, nebo prostě jen odmítají spolupracovat.

 

Ne, tohle není scéna z béčkového hororu. To jsem jen já, jak jsem si chtěl užít chvilku pro sebe a číst si, ale malá Ottie mi to nedovolila,“ píše například Simon u fotografie, kde můžeme vidět jeho dcerušku, jak hystericky brečí za zavřenými skleněnými dveřmi.

 

Situací, kdy jsou holčičky jen těžko zvladatelné, zažívá Simon samozřejmě daleko víc. Děti totiž prostě občas zlobí, a tak to je. Přesto to ale není důvod k tomu, přestat je milovat!

 

Nova action