Charlie Sheen už na herectví kašle. Rozjel byznys s marihuanou!

Charlie Sheen
Zdroj: Profimedia

Charlie Sheen je poněkud nešťastnou osobou amerického showbyznysu. Herec, jenž svou slávu nedokázal ukočírovat a skoro po celý život bojoval s drogami a alkoholem, už o filmovou roli skoro nezavadí, a navíc mu lékaři v těle našli vir HIV. Co nyní hvězda sitcomu Dva a půl chlapa dělá? Do jakého se pustil byznysu? Budete překvapeni!

Po zjištění, že je HIV pozitivní, se Sheen na chvíli stáhl do ústraní a soustředil na své zdraví v novém prostředí bez stresu. Dokonce se zúčastnil i rehabilitace, která ho udržela střízlivým a čistým po celý rok.


Nyní se však herec rozhodl, že se opět vrátí do práce a stane se z něj investor. Své peníze tedy vložil do byznysu s marihuanou a rozjel výrobu elektronických cigaret s kanabisem pod názvem Sheenius. Herec si k sobě povolal dva partnery přezdívané Oz a Tom. Oz do médií uvedl, že Sheena k tomuto neobvyklému podnikání navedl on samotný poté, co herce viděl na několika produktech s marihuanou.

 

Sám známý bouřlivák tvrdí, že marihuanu už nekouří. Při výrobě elektronických cigaret ale byl zapojen do výběru vůní a také byl aktivní při navrhování loga produktu a marketingové kampani.

 

Charlie Sheen
Zdroj: Dailymail.co.uk - reprofoto

Charlie Sheen
Zdroj: Sheenius

Nova action