Aktualizováno 8.1. 2018 14:21

Chcete zapracovat na svém těle? Pak už nikdy nevyslovujte tyto věty!

Posilování - 3
Zdroj: Thinkstockphotos
Posilování

Dali jste si do roku 2018 předsevzetí, že začnete pořádně cvičit, ale posilovnu jste zatím viděli jen zdálky? Čím to je? Nejsou za tím tyto známé výmluvy?

1. Nemám čas

 

Pokud máte časově náročné zaměstnání, je opravdu možné, že na chození do fitka se místo v diáři vážně nenajde. Kdo však říká, že cvičit se smí pouze v posilovně? Alespoň 10 minut volného času najde denně každý z nás. A právě tato chvilka se perfektně hodí třeba na snadné kardio, které vám může pomoct v dosažení vaší vysněné  postavy.

 

Chcete zpevnit břicho? Snadné KARDIO vám zabere 4 minuty


2. Na posilovnu nemám peníze


Pokud si najdete peníze na jiné věci (kino, fotbalový zápas, dárek pro milenku apod.), určitě by to mělo být i na posilovnu… Pokud však vaše peněženka opravdu zeje prázdnotou, nezapomínejte, že cvičit se dá i zadarmo. Takové kliky, sklapovačky či dřepy v práci, doma nebo třeba i u kámoše, vás nebudou stát ani korunu.

 

4 nejhorší věci, které můžete udělat po běhu

 

Posilování nohou
Zdroj: Thinkstockphotos


3. Začnu až zítra

 

Tak tahle výmluva je snad nejčastější ze všech. Je třeba k ní něco vůbec dodávat? Ne, není! Protože pokud si tohle řeknete, jste už automatiky odsouzeni k tomu, že ani zítra, ani pozítří a vlastně ani za rok nikdy s cvičením nezačnete. Tyhle tři slova slova jsou zkrátka zakázané!

 

5 typů lidí, které potřebujete, abyste opravdu zhubli


4. Venku je hnusně, nikam nejdu!


Pršet může klidně i týden v kuse. To kvůli tomu vážně omezíte jakýkoliv pohyb? Cvičit se dá přece všude. Klidně i v garáži nebo na chodbě. Stačí se jen zamyslet a přijít na to, jak se co nejvíce hýbat i doma. Tak schválně, kolikrát byste řekli, že dokážete vyběhnout schody v paneláku za 40 minut?

 

Nemáte čas na fitko? Poradíme, jak efektivně cvičit doma


5. Život stejně stojí za prd. Proč se tedy snažit?


Cítíte se mizerně? Začněte se hýbat! I to vám totiž jistě v pomůže v nabrání dobré nálady. Je vědecky dokázané, že cvičení zvyšuje optimismus a radost ze života, čím dříve tedy začnete, tím lépe pro vaše tělo i mysl.

 

Nova action

Diskuze