Chuck Norris šokoval fanoušky. Končí s filmovou kariérou!

Chuck Norris
Zdroj: Oficiální zdroj

Akční filmy přišly o velkého hrdinu! Legendární Chuck Norris šokoval fanoušky a oznámil konec filmové kariéry. Co se stalo?

6 fotek
Nesmrtelný zrzek s vousy, který zničí všechny, co se mu postaví do cesty. Tak přesně taková byla odjakživa filmová image Chucka Norrise. S tím je však nejspíš nadobro konec.77letý herec a živoucí legenda oznámila pro britský deník Metro, že končí s natáčením filmů.


Hlavním důvodem je hercova manželka Genna Norris (54). Ta byla v roce 2013 vážně otrávena kontrastní látkou, kterou ženě aplikovali lékaři během vyšetření magnetické rezonance. Ačkoliv od nehody uplynuly už 4 roky, půvabdná blondýnka trpí vinou lékařů dodnes. Má velké nervové bolesti a rovněž problémy s ledvinami.

 

A protože je pro známého herce rodina na prvním místě, rozhodl se Chuck věnovat své ženě plnou péči. „Skončil jsem s filmem, abych se soustředil na ženu. Celý můj život se teď točí jen kolem toho, abych ji udržel naživu,“ vzkázal Norris do médií.


Ačkoliv jsou fanoušci smutní, že už svého hrdinu ve filmech neuvidí, jistě mu to nemají za zlé. Každý přece musí uznat, že zdraví nejblizších je důležitější víc jak herecká kariéra.


NENECHTE SI UJÍT:


Ohrožení života a nenávist na place: Co jste nevěděli o seriálu Walker Texas Ranger?

Vtipy o Chucku Norrisovi nestárnou: Znáte je všechny?


Chucka Norrise už nejspíše na filmových plátnech neuvidíte. Stále ho však můžete sledovat každý den na kanálu Nova action v seriálu Walker Texas Ranger.

 

Nova action