Čím větší, tím levnější! Restaurace nabízela ženám slevy dle velikosti prsou

Reklama čínské restaurace
Zdroj: Twitter

Čím větší, tím lepší cena! Tak tímto reklamním sloganem vzbudila restaurace v Číně pořádný poprask. Ceny jídel totiž nabízela podle velikosti poprsí zákaznic.

To, že se v Číně nabízejí slevy na základě vzhledu, není žádná novinka. V zemi už existuje řada restaurací, které když usoudí, že jste dostatečně krásní, získáte jídlo třeba i zdarma.


Restaurace Chaoxia v provincii Če-ťiang se však rozhodla zajít ještě dál. Na sociálních sítích začala propagovat leták, kde svým zákaznicim vzkazuje, že pokud k nim byla matka příroda štědrá a košíček jejich podprsenky dosahuje velikosti G, mohou získat až 65 procentí slevu. Ženy s malým proprsím na tom budou o poznání hůř. Za takzvané "lentilky" se musí spokojit s pouhou slevou 5 procent.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čím větší prsa, tím lepší zábava?

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Konečně víme, zda na VELIKOSTI (ne)záleží!

Holé zadečky a bazén: Nový trend na Instagramu potěší každého chlapa


Kontroverzní nápad samozřejmě ihned vzbudil pořádný rozruch. Na vedení restaurace si spousta lidí stěžuje a tento "reklamní tah" považují za vulgární a "diskriminační vůči ženám". Majitel restraurace Lan Šeng-kangse se však proti těmto nařčením vehementně brání. Rozhodně se prý nejedná o diskriminaci, protože levnější jídlo dostala úplně každá zákaznice a slevy navíc mohly ženy probírat pouze se servírkami. "Když se reklama spustila 1. července, počet zákazníků vzrostl zhruba o 20 procent. Některé ženy byly opravdu velmi hrdé na svá prsa," řekl pro čínský web Qianjiang Evening Post. Obhajoba mu však byla málo platná. Plakáty restaurace byly kvůli kritice po měsíci staženy.

 

Nova Action