Dan Bilzerian má konkurenci! Novou hvězdou Instagramu je milionář Trevers Beynon, který si vodí holky jako pejsky

Travers Beynon
Zdroj: Instagram

Vypadá to, že Dan Bilzerian si bude muset dát pozor! Na paty mu totiž šlape Trevers Beynon, australský tabákový magnát, který pomalu sbírá slávu na sociálních sítích a vypadá to, že by mohl dosavadního krále Instagramu Bilzeriana brzy sesadit z trůnu.

13 fotek
45letý Trevers nese přezdívku Candyman a stejně jako Bilzerian má hromadu peněz, které utrácí za alkohol, večírky a holky. Žije v luxusu a rád se chlubí tím, že každá druhá vnadná kráska udělá, co mu na očích vidí. Některé holky jsou dokonce jeho šarmem, a penězi především, tak okouzleny, že jim vůbec nevadí, když jim kontroverzního milionář nasadí vodítka pro psy a ony s ním pak musí po čtyřech pochodovat po jeho domě.

 

Zástupu milenek nebrání ani to, že je Trevers ženatý a má tři děty. Manželka Taesha Beynon je totiž k jeho životnímu stylu velmi tolerantní. Podle svých slov totiž ví, že jenom ona je tou vyvolenou a manželovy milenky jsou jenom holky, co za pár měsíců stejně instagramový playboy vymění.

 

Na svém Instagramu má Trevers už přes 700 tisíc sledujících a počet followerů se zvyšuje každý den. Jeho bláznivý život zdá se uživatele fascinuje. 

Nova action