Publikováno 6. 12. 2017

Dívka dražila na internetu své panenství. O nevinnost jí chtěl připravit vlivný politik i známý herec

Giselle
Zdroj: Instagram

Někdo si peníze vydělá poctivou prací, a někdo zase tím, že prodá „své poprvé“. Stejně jako devatenáctiletá modelka Giselle, která si chtěla vydělat na školu, ale do zaměstnání se jí zrovna dvakrát nechtělo. Na internetu proto prodala své panenství a nyní je z ní milionářka.

Giselle se registrovala na webových stránkách agentury Cinderella Escorts, jenž se specializuje právě na dívky, které jsou ještě panny. V minulosti už agentura prodala panenství rakouské studentky i osmnáctileté dívky z Ukrajiny, která za svůj první sex s podnikatelem z Honkongu dostala 60 milionů.

 

Doposud nejvyšší částka však byla překročena. Krásná Giselle si odnesla mnohem víc. Agentura tvrdí, že o dívku mělo zájem mnoho mužů. Mezi nimi byl prý i vlivný ruský politik a známý herec z Hollywoodu. Pánové však měli smůlu. S nejvyšší nabídkou přišel obchodník z Abu Dhabí, který za Gisell zaplatil 64 milionů korun.

 

Krásná studentka draží panenství. Kolik chce za svou nevinnost?


Pro deník The Sun Gisell uvedla, jak s tolika penězi pohromadě naloží. Část peněz prý opravdu plánuje dát na studia. Za zbytek „těžce vydřených“ peněz si ovšem chce užívat mejdany a hodně cestovat. Za to, za jakých okolností prožila první sex, se nestydí. Naopak je na to náležitě hrdá a považuje to za projev ženské emancipace. „Pokud chci své poprvé strávit s někým, kdo není mou láskou, je to moje rozhodnutí. Skutečnost, že si ženy mohou se svým tělem dělat co chtějí, je znamení, že máme velkou moc,“ říká.

 

Giselle
Zdroj: Instagram

 

 

Nova action

Diskuze