Hvězdy Kriminálky New York: Kolik si vydělají za jednu epizodu?

Kriminálka New York - 2013W37D1
Zdroj: FANDA

Seriál Kriminálka New York se vysílá od roku 2004. Od té doby si získal nespočet diváků po celém světe a vydělal obrovské peníze. Není divu, že i z představitelů hlavních hrdinů seriálu udělal milionáře!

Herec Gary Sinise, který ztvárňuje postavu leadera kriminálního týmu, Maca Taylora, začínal s herectvím v 70. letech. Zpočátku se objevoval v nízkorozpočtových filmech, z nichž některé dokonce sám režíroval. Postupem času jeho kariéra rostla a s tím přicházely lukrativnější pracovní nabídky. Objevil se například ve filmu Apollo 13 nebo Forest Gump. V obou filmech si zahrál po boku herce Toma Hankse, se kterým jsou dobří přátelé. Představitel Maca Taylora si za každou epizodu přijde na 275 000 dolarů (v přepočtu 6 325 000 korun). S touto částkou se pohybuje na vrcholu žebříčku nejlépe placených seriálových herců.

 

Kriminálka New York - 2013W34D6
Zdroj: FANDA


Herečka Sela Ward v seriálu zaplnila prázdné místo v týmu po herečce Melině Kanakaredes, která seriál opustila. Sela ztvárňuje postavu Jo Danville. Herečka má za sebou celou řadu filmů a seriálů. Za zmínku určitě stojí Den poté nebo Hříšný tanec 2. Díky své kariéře je, se 100 000 dolary (v přepočtu 2 300 000 korun) za odehranou epizodu, druhou nejlépe placenou herečkou seriálu.

 

Kriminálka New York - 2013W36D1
Zdroj: FANDA


Převážně seriálový herec Eddie Cahill, který představuje postavu detektiva Donalda Flacka, je vcelku známou tváří televizních obrazovek. Mohli jste ho vidět například v seriálu Sex ve městě, Zákon a pořádek nebo Dawsnův svět. S každou odehranou epizodou se zůstatek jeho bankovního konta zvýší o 21 000 dolarů (v přepočtu 483 000 korun).

 

Kriminálka New York - 2013W37D3
Zdroj: FANDA


Carmine Giovinazzo, herec, jenž je v kůži detektiva Dannyho Messera, nebyl před uvedením kriminálky nikterak slavný. Zahrál si v neznámých a často ani nikde neuvedených filmech. O to víc pro něj musela být popularita seriálu šokem. Za každou epizodu si účtuje 3 500 dolarů (v přepočtu 80 000 korun).

 

Kriminálka New York - 2013W41D1
Zdroj: FANDA


7. řadu seriálu Kriminálka New York můžete sledovat každý večer na kanálu Nova Action.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Válka skladů: Kdo z dražitelů má největší jmění? Částka vás položí na kolena

 Akční hrdinové jako mladé ucha: Poznáte je všechny?

 

TV Nova