Fotograf bere svou sexuální panenku jako skutečnou přítelkyni. Bere ji na výlety i nákupy!

Fotograf žije se sexuální panenkou
Zdroj: June Korea/ Facebook

Se sexuálními panenkami se v poslední době roztrhl pytel. Stále se vyrábějí nové a modernější modely, které se už zcela úplně podobají lidské bytosti.

10 fotek
Jak to vypadá, když figurína doopravdy zastoupí partnerku? To vám ukáže korejský fotograf, který s panenkou už dva roky žije.

 

Fotograf vystupující pod pseudonymem June Korea si v roce 2015 pořídil jednu z plastových figurín životní velikosti. S panenkou měl však jiné plány než většina mužů, které si ji také pořídily. Namísto sexuálních hrátek začal figurínu, jenž pojmenoval Eve, brát jako svou reálnou partnerku a začal s ní trávit volný čas. Vyráží s ní na výlety, zve na romantické večeře a zkrátka se k panence chová jako k živé bytosti.

 

Většinu situací, které muž s figurínou zažije, si zdokumentuje na fotoaparát. Snímky poté zveřejňuje na Instagramu, kde se dočkají rozporuplných reakcí. Mnoho lidí považuje muže za blázna a na ulici na něj hází nenávistné pohledy. On samotný to má však v hlavě naprosto srovnané. Život s plastovou figurínu bere jako jeden velký projekt, který má být metaforou dnešních vztahů s umělou inteligencí.

Nova action/ Wallpapersafari.com