Aktualizováno 11.10. 2017 12:07

HRŮZNÉ VIDEO: Šaman tvrdil, že ovládá krokodýly a skočil za nimi do vody

Krokodýl
Zdroj: Thinkstockphotos
Krokodýl

Díky vlastní hlouposti přišel opravdu nehezkým způsobem o život indonéský šaman Suprianto. Muž, jenž věřil že má nadpřirozené schopnosti, skočil do vody za krokodýlem s cílem najít tělo utonolého mladíka. Záchranná akce však skončila tragicky.

Odvážný šaman se před několika dny dozvěděl, že v místním jezeře zaútočili krokodýli na mladíka se jménem Arjuna. Se smrtí milovaného syna se Arjunova rodina smířila. Stále je však trápilo, že mladíkovo tělo je uvězněno v jezeře plném predátorů a nikdo jej nechce vysvobodit.

 

Na nebezpečnou výzvu se však přihlásil samotný Suprianto. Šaman tvrdil, že díky svým schopnostem dokáže krokodýly odehnat pryč a během pár minut lokalizuje tělo zmizelého. Jak se zdá, zoufalá rodina jeho řečem uvěřila. Neexistují totiž žádné zprávy o tom, že by šamanovi někdo řekl, že skok do jezera plného krokodýlů je opravdu špatný a hloupý nápad.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Manželé zmizeli před 75 lety: Neuvěříte, kde se nyní našla jejich těla

 

Jak se dalo předpokládat, celá akce skončila tragédií. Šamana jeho "mocné síly" zradily a stal se večeří krokodýlů. Z události byl pořízen videozáznam, na který opravdu není příjemný pohled. Na nahrávce můžeme vidět, jak muž plave na hladině jezera a vykřikuje různá zaklínadla. Po pár vteřinách je však krokodýly stažen pod hladinu a se šamanem s údajně nadpřirozenými schopnostmi je ámen. Indonéské jezero tak nakonec skrývalo místo jedné mrtvoly rovnou dvě.

 

 

Nova action

Diskuze