Rodina se rozhodla hubnout společně. Proměna otce a syna je až neuvěřitelná!

Hubla celá rodina!
Zdroj: Boredpanda / facebook

Hubnutí je obtížné nejen po fyzické stránce, ale i po té psychické. Čínský fotograf se proto rozhodl, že bude shazovat kila společně s celou svou rodinou. Podpory totiž není nikdy dost.

8 fotek
Vše začalo, když se rodiče 32letého Jesseho přistěhovali k němu a k jeho těhotné manželce, aby nastávajícím rodičům pomohli s přípravami okolo miminka. Když Jesse začal znovu bydlet se svým otcem, po čase si začal čím dál více všímat jeho rostoucího břicha, které pravděpodobně vzniklo z pití piva a neustálého válení u televize.

 

Jesse proto svého otce přemluvil, aby začal cvičit a shodil pár kil. A aby mu to lépe šlo, začal hubnout s ním. Později se k mužům přidal zbytek rodiny a hubla i Jesseho maminka a manželka, které se to po porodu chlapečka náramně šiklo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Brazilec si začal do těla píchat olej. Neuvěříte, v co hrozného se proměnily jeho svaly!

 

Po šesti měsících tvrdé dřiny se rodina neuvěřitelně proměnila. Všichni zhubli několik kil a jejich nepěkné špeky se proměnily ve svaly. Největší změnou prošel Jesseho otec, kterého úbytek na váze neuvěřitelně omladil a muž se nyní pyšní tělem, které by mu mohl každý dvacetiletý kluk.

 

Podívejte se v naší galerii na to, jak nyní všichni členové rodiny vypadají! 

Nova action