Ideální délka sexu? Ženy v tom mají jasno!

Sex s milenkou
Zdroj: Profimedia

Jak dlouho by měl podle mužů a žen trvat sex? Tak na to se ve svém průzkumu zaměřila internetová seznamka pro dospělé Sausy Dates.

Výsledky uvádějí, že na ideální délce sexu se muži a ženy v podstatě shodnou. Ženy touží po 25 minutách a 50 sekundách a muži se pak chtějí milovat o deset sekund méně. Výzkum se však nesoustředil jen na to, jak dlouho by měl sex trvat, pracovníci seznamky chtěli zjistit i to, jak je to v praxi. Ve svém průzkumu se tedy lidí zeptali, jaká je obvykle délka jejich pohlavního styku. Předehra se ovšem nepočítala.

 

Mezinárodní průměr vyšel podle odpovědí na 15 minut a deset sekund. Nejkratší pohlavní styk, který se do studie dostal trval minutu, nejdelší pak hodinu a 10 minut.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Videa pro ženy i fidget spinnery: Jaké porno bodovalo loňský rok?

5 nejšílenějších sexuálních zranění, na jaké kdy doktoři narazili. Tohle byste vážně zažít nechtěli!

 

Ani u toho však autoři výzkumu nekončí. Všechny své respondenty rozdělili podle zemí a věku. Nejlépe jsou na tom pak s výkoností američtí muži ve věku jednatřiceti let, jejichž sex trvá v průměru 17 minut a 5 vteřin. O pět minut kratší hrátky poskytli devětadvacetiletí Kanaďané a trojici doplňují jednatřicetiletí Britové, kteří dosáhli na výsledný čas 16 minut a 58 vteřin.


Co se týče věku, ve všech zemích jsou pak podle výsledků nejkratšími milovníky osmnáctiletí mladíci. Nejdelší sex pak zažívají třicátníci.

Nova action/Sausydates