Aktualizováno 10.10. 2017 16:05

Jak často chtějí Češky sex? Číslo vás překvapí!

Sex
Zdroj: Thinkstockphotos

Sex by měl být příjemnou záležitostí pro oba dva. Ne vždy tomu tak je a často bývá problém na straně ženy. Jak často mají sex Češky?

Dokud neexistovala antikoncepční pilulka a jiné metody, jak se chránit před nechtěným početím, byl sex mnohem rizikovější. Lidé se při něm nedokázali uvolnit tak jako dnes. Se starostí méně ubylo i obav a člověk tak nemusí myslet po každé souloži na to, jestli náhodou nebude za 9 měsíců rodičem.

 

Kdysi dávno byl sex dokonce považován za něco nečistého, společnost toto téma brala jako tabu a ženy jen jako prostředek pro plození dětí. Dnes je tomu úplně jinak a většina zdravých žen si sex užívá a považuje ho za příjemné, až vlastně nezbytné zpestření partnerského soužití. Sex stmeluje a utužuje partnerský vztah a navíc přináší skvělé pocity uvolnění.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kolik důvodů mají ženy k předstírání orgasmu? Tomu neuvěříte!

ODHALUJEME PORNOMÝTY: Proč muži chtějí mít sex se ZRZKOU?

 

A jak často mají sex české ženy? Podle průzkumu dochází mezi Čechy k sexu průměrně 107 krát ročně, což znamená, že týdenní průměr činí 2! Říkáte si, že je to málo? Sex jednou za tři dny, když si k tomu připočtete zaneprázdněnost a uspěchanost dnešní doby, do které se zahrnuje práce, starost o děti a další povinnosti, je nakonec docela pěkné číslo a rozhodně se tak nedá říct, že by české krásky patřily mezi chladné frigidy!

Nova action/prásk.tv

Diskuze