Aktualizováno 7.11. 2018 19:36

Jde spojit lyžování a diskotéku? V Rakousku to zase dokázali!

Pearl Mountain Days
Zdroj: oficiální zdroj / facebook.com
Pearl Mountain Days

Lyžování během krásných slunečných dnů, příjemná hudba a kulinářské lahůdky. To můžete zažít na jednom místě snad jenom během WHITE PEARL MOUNTAIN DAYS.

 Pokud vás obyčejné lyžování už nebaví, můžete si ho zpestřit na pomezí regionů Solnohradska, v Saalbach - Hinterglemm i v regionu Tyrolska, ve Fieberbrunn. Před třemi lety se tyto dvě spolkové země spojily do jedné velké lyžařské houpačky.

 

Od 15. do 31. března 2019 se v této oblasti konají tak zvané White Pearl Mountain Days. Tak zvaný Skicircus, pod který patří střediska: Saalbach, Hinterglemm, Leogang, Fieberbrunn a Saalfelden, pořádají na konci zimní sezony ojedinělou kulturní akci, na které je vstup zdarma, píše portál kamkam.eu.

 

Program je pro lyžaře i snowboardisty a každý si tu najde to své. Ráno si zasportujete na perfektně upravených lyžařských svazích a odpoledne už můžete odpočívat na lehátku a vychutnávat si první jarní, sluneční paprsky a nechat se rozmazlit vynikajícími dobrotami a překrásnými pohledy na zasněžené kopce Solnohradska a Tyrolska. K tomu všemu vám bude hrát téměř 35 mezinárodních DJ, uslyšíte živé koncerty zpěváků a uvidíte šikovné tanečníky.

Nova Action, bh

Diskuze