Konec divokých mejdanů? Bilzerian má novou drsnou zálibu

Dan Bilzerian je známý pro svůj divoký život, jenž se točí kolem peněz, večírků a nahých ženských zadků. I paření se ale časem omrzí a instagramový král rozhodl, že se začně věnovat něčemu úplně jinému.

Bilzeriana už zjevně jeho životní styl začal nudit, a proto si usmyslel, že je na čase zkusit něco nového. V rozhovoru pro americké rádio Junkie uvedl, že by se rád stal součástí světa bojového umění MMA a jednoho dne chce prožít opravdový zápas. „Mám 37 roků, takže musím začít co nejdříve trénovat,“ řekl Dan a dodal, že se v nejbližší době chystá do Thajska, kde bude trénovat s profesionálem.

 

Svůj plán myslí smrtelně vážně. Jako zápasník se rozhodně nehodlá zahambit a zkazit si jméno. I ve svém úplně prvním zápase proto plánuje výhru. „Chci si být jistý, že zvítězím,“ řekl slavný vousáč milující zbraně, kterého na Instagramu sleduje přes  21 miliónů lidí. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dan Bilzerian vyhrál milionovou cyklistickou sázku

Auto, ve kterém zavraždili Tupaca, jde do dražby

 

Už teď nabírá fyzičku v posilovně, kam podle jeho slov zavítá čtyřikrát do týdne. “Nikdy v životě jsem nedělal nic napůl. Tohle vážně chci a do tréninku se pořádně opřu,“ překvapil Bilzerian a dodal, že na cvičení bude mít dost času, protože si právě dává pauzu od svých večírků plných drog a alkoholu.

 

Na život instagramového krále Bilzeriana se podívejte v galerii:

 

16 fotek

 

 

bk