Krásná Alex ze seriálu Walker Texas Ranger: Jak vypadá dnes?

Zdroj: oficiální zdroj

Krásná, zásadová a statečná. Taková je státní zástupkyně Alex ze seriálu Walker Texas Ranger. Její představitelka Sheree Julienne Wilson zasáhla díky svému půvabu nejen seriálového Wolkera, ale podařilo se jí přitáhnout k obrazovkám i miliony fanoušků po celém světě. Jak herečka vypadá dnes ?

10 fotek
Od první klapky oblíbeného seriálu uplynulo už dlouhých 24 let. Hlavní hrdina Chuck Norris se od té doby příliš nezměnil. Stále je to ryšavý chlap s pěstovaným knírem, kterému sice přibylo pár vrásek, ale stále nese status akčního hrdiny s nepřemožitelnými schopnostmi.

 

I dnes již osmaapadesátiletá Sheree J. Wilson si stále udržela šmrnc kokety Alex. Herečka se naposledy na veřejnosti objevila v únoru letošního roku. Na červeném koberci vypadala báječně. Ikdyž je jasné, že si ke svému vzhledu dopomohla pár plastickými operacemi, nestala se z ní žádná velká umělotina, jenž kvůli botoxu děsí okolí.

 

Pro herečku byl její vzhled vždy velkou výhodou. Už v mladém věku se Sheree objevovala v reklamních kampaních a čekala na svou první velkou roli. Ta přišla zanedlouho v černé komedii Crimewave a následně v romantickém filmu Fraternity Vacation.

 

 

Největší úspěchy ale půvabná blondýnka zaznamenala v letech 1986 – 1991 v seriálu Dallas, kde hrála v pěti sériích April Stevensovou. Pak už se další role jen hrnuly a v 90.letech přišel na řadu legendární Walker Texas Ranger.

 

 

Seriál Walker Texas Ranger sledujte každý den na kanálu Nova action.

 

Sheree J. Wilson včera a dnes
Zdroj: oficiální zdroj

Sheree J. Wilson - 11
Zdroj: oficiální zdroj

Nova action