Líbí se vám exotické krásky? Pak si modelku Duckie Thot zamilujete!

Duckie Thot
Zdroj: Instagram

Nejste na blondýny a naopak vás většinou uhranou exotické krásky se snědou pletí? Pak si nádhernou Duckie Thot zamilujete na první pohled!

9 fotek
Afroameričanka s neobyčejně tmavou pletí je právě na vrcholu své kariéry. Jen před pár dny se stala tváří L’Oréal Paris a zařadila se tak mezi modelingové ikony jako jsou Barbara Palvin či Doutzen Kroes.

 

Kontrakt se slavnou kosmetickou značkou však není jediný dívčin úspěch. Duckie má za sebou práci pro Moschino, Balmain a pózovala pro návrháře Oscara de la Rentu či Maisona Margielu. V tomto roce jí navíc čeká přehlídka Victoria’s Secret, která modelce určitě otevře dveře k dalším zajímavým pracovním příležitostem.

 

Ačkoliv se nyní může zdát, že život krásné modelky byl vždy dokonalý, rozhodně tomu tak není. V pubertě si Duckie prošla peklem a kvůli barvě pleti byla na škole drsně šikanována. „Pamatuji si na doby, když mě na střední ostatní děti šikanovaly jen proto, jak vypadám a dnes jsem na titulce magazínu Paper,“ napsala kráska na Twitter s tím, že je za svou práci velmi vděčná.

Nova action